URL: http://workline.hu/allasok/gyartas-termeles/gyartosori-gepkezelo/97882 Elrejtés

Töltés...
FAG Magyarország Ipari Kft.

A Schaeffler egy dinamikus, világszerte jelen lévő technológiai vállalat, melynek sikere a vállalkozói szellemen és a családi tulajdonon alapul. Érdekesnek tűnik mindez? A legjelentősebb autógyárak, valamint a repülőipar és az ipari ágazat partnereként számos lehetőséget biztosítunk szakmai és egyéni fejlődéséhez.

Debreceni csapatunkba az alábbi pozícióra várjuk jelentkezését:

Gyártósori gépkezelő

Feladatok

  • A gyártási folyamatban alkalmazott automata/félautomata gépsorok üzemeltetése
  • A gyártás minőségi, mennyiségi felügyelete meghatározott gépcsoportokon
  • Mérő és ellenőrzési eszközök előírás szerinti kezelése
  • A rendelkezésre álló komponensekből a vevői igénynek megfelelő késztermék összeszerelése, ellenőrzése, csomagolása
  • Az előállított termék minősítése, dokumentálása

Elvárásaink

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Alapfokú számítógépes ismeret
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Készség a változásra
  • Vevőorientáltság
  • 3 + 3 12 órás munkarend vállalása (3 munkanap + 3 pihenőnap)

Előnyt jelent

  • Szakirányú szakmunkás végzettség (fémipari / gépipari)
  • Multinacionális vállalatnál szerzett gyártási tapasztalat

Izgalmas feladatok és kiemelkedő fejlődési lehetőségek várják, hiszen innovatív megoldásainkkal a holnap világát alakítjuk. Csatlakozzon hozzánk!

Új munkatársainknak versenyképes jövedelmet (átlagos várható havi bér: bruttó 240 000 Ft), vállalatcsoport szintű éves prémiumot, béren kívüli juttatást (bruttó 20 000 Ft cafetéria, munkábajárás biztosítása és/vagy térítése, kedvezményes étkezési lehetőség stb.) szakmai, nyelvi alap- és továbbképzési lehetőséget, kulturált munkakörülményeket, nemzetközi környezetet nyújtunk.

www.schaeffler.hu
4031 Debrecen
Határ út 1/D
+36 52 581 740
job@schaeffler.com

Munkavégzés helye: Hajdú-Bihar megye / Debrecen
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Gyártás / Termelés