URL: http://workline.hu/allasok/gyartas-termeles/hibakereso/98552 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
Dologidő Kft.

Hibakeresőket/elektroműszerészeket keresünk!

Világviszonylatban is kiemelkedő hangtechnikai eszközök gyártásával foglalkozó partnerünk pécsi üzemegységébe keresünk hibakeresőket!

Bővebben a munkáról:

A pozícióhoz a következő munkafázisok tartoznak: a különböző hibák pontos beazonosítása, azok szakszerű javítása, a javítási adatok rögzítése, a visszajelzés küldése a megfelelő részlegekre az adott hibákról, tesztelés, javítási segédletek fejlesztése és karbantartása és minden munkafolyamat pontos dokumentációjának elkészítése.

A munkavégzés egy műszakos, minden hétköznap 06:00-tól 14:00-ig.

Amit kínálunk:

- Modern munkakörnyezet

- Bejárás támogatás nem pécsi lakosok számára

- Munkaruha

- Cafeteria és bónuszok a próbaidő lejárta után

Ami a munkához szükséges:

- mechanikai/mechatronikai/elektronikai műszerész végzettség

- korábbi szakmai tapasztalat hibakereséssel vagy szervizfeladatok ellátásával kapcsolatos munkakörben

Fontos információ:

A felvétel feltétele, hogy a jelölt el tudjon vállalni egy esetleges székesfehérvári továbbképzést.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen a hirdetésnél vagy a  hibakereso@dologido.hrszoftver.hu címen. Kérdés esetén hívja a 06-20/377 1900-ás telefonszámot, vagy személyesen is érdeklődhet a Pécs, Rákóczi út 17. szám alatti irodánkban (Fészek irodaház, a Zsolnay körforgalom mellett).

Pozíció:

Hibakereső

Munkavégzés helye: Baranya megye / Pécs
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Gyártás / Termelés