URL: http://workline.hu/allasok/gyartas-termeles/kecskemeti-osszeszereloi-munkalehetoseg-vajdasagiaknak-referencia/96048 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Partnerünk haszongépjárművek fékrendszereinek gyártásával, fejlesztésével és értékesítésével foglalkozó kecskeméti vállalat, váltóműszakos munkarendbe keres új munkatársat Vajdaság területéről a következő pozícióba:

ÖSSZESZERELŐI MUNKATÁRS

ELVÁRÁSOK:

  • Magyar állampolgárság
  • 8 általános iskolai végzettség
  • Többműszakos munkarend vállalása
  • Hétvégi munkavégzés vállalása
  • Precíz és megbízható munkavégzés

AMIT KÍNÁLUNK:

  • versenyképes jövedelem (fix alapbér, műszakpótlékok, egyéb juttatások)
  • kulturált, modern munkakörnyezet
  • ingyenes szállás
  • havi egy hazautazás támogatása
  • meleg étel

Jelentkezés: A munkalehetőséggel kapcsolatosan érdeklődni, jelentkezni a serbia@dologido.hu e-mail címen vagy pedig a +38165 256 8733-as és a +38160 140 9856-os telefonszámokon lehet.

Kecskeméti összeszerelői munkalehetőség vajdaságiaknak (Referencia szám: REF2297)

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye / Kecskemét
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Gyártás / Termelés