URL: http://workline.hu/allasok/gyartas-termeles/kezi-csomagolo-cimkezo/100815 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

Mobiltelefon tartozék kis- és nagykereskedelemmel foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

KÉZI CSOMAGOLÓ / CÍMKÉZŐ

Elvárások:
Dolgozni akaró, és tudó munkavállalót keresünk
Kiemelkedő monotonitástűrés
Működési szabályokat maradéktalanul betartó
Önálló, precíz munkavégzés
Udvarias, türelmes optimista egyéniség
Talpraesett, pozitív, dinamikus személyiség
Csapatmunkára alkalmas személy
Felelősségteljes hozzáállás
Erkölcsi bizonyítvány

Előnyt jelent:
Csomagolás/raktározás területén szerzett tapasztalat
Leszázalékolt, megváltozott munkaképességű, de teljesen munkaképes munkavállaló

Feladatok:
Termékek kézi csomagolása/címkézése
Termékek mennyiségi, és minőségi ellenőrzése
Raktári rend fenntartása
Csomagolási anyagok számontartása

Amit kínálunk:
Garantáltan bejelentett havi fix biztos fizetés
Stabil hátterű, hosszú távú munkalehetőség
Határozatlan idejű munkaszerződés
Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület
Kötött munkaidő H-P 9:00-18:00 (1 óra ebédidőt tartalmaz)
Hétvége szabad (Nincs hétvégi munkavégzés)
Előrejutási lehetőség

Munkavégzés helye:
Budapest, XI. kerület

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát fizetési igénye megjelölésével és "Csomagoló" jelige feltüntetésével az alábbi e-mail címre: bp504@worklife.hu

Munkavégzés helye: Budapest
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Gyártás / Termelés