URL: http://workline.hu/allasok/gyartas-termeles/kulcsoperator/98407 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Autóipari, műanyag alkatrészek gyártásával foglalkozó partnercégünkhöz kulcsoperátor munkatársakat keresünk, azonnali kezdéssel, hosszú távú munkavégzésre.

 Munkavégzés helye: Budapest, X. kerület

 Feladatok:

  • Műanyag fröccsöntő, vágó, sorjázó gépek kiszolgálása.
  • A gépekből kijövő termékek ellenőrzése és dobozolása
  • Darabszám ellenőrzés

 Munkaidő:

  • 3x3 osztott műszak. ( 3 munkanap 06:00-18:00-ig, 3 nap pihenő,  ezt követően 3 munkanap 18:00-06:00-ig, 3nap pihenő)

Elvárások:

  • Jó monotonitástűrő- és állóképesség
  • Felelősségteljes munkavégzés
  • Büntetlen előélet
  • Előny: Hasonló (gyári) munkakörben szerzett tapasztalat

 Amit mi ajánlunk:

  • Megkereshető bér a próbaidő alatt (1-3.hónap): Átlagosan nettó 160.000 Ft/hó
  • Próbaidő után (4. hónaptól): Átlagosan nettó 175.000 Ft/hó
  • 4. hónaptól további prémium járhat: Kategória bónusz, mely 3 havonta kerül elszámolásra.
  • Havi nettó 17.500 Ft értékű cafetéria a 4. hónaptól
  • Hosszú távú, bejelentett munkaviszony (határozatlan idejű munkaszerződés)

 Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezzen az állásra fényképes önéletrajza csatolásával a megadott e-mail címen keresztül vagy az alábbi űrlap kitöltésével.

Pozíció:

Kulcsoperátor

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest X. kerület
Munkaidő: Részmunkaidő
Kategória: Gyártás / Termelés
Szakmunka / Fizikai munka