URL: http://workline.hu/allasok/gyartas-termeles/labor-munkatars/105132 Elrejtés

Töltés...
Prysmian MKM Magyar Kábel Művek Kft.

A Prysmian a világ vezető kábelgyártója, mely világszerte 112 gyárral, 29.000 munkavállalóval a gazdasági élet egyik vezető szereplője. Magyarországon két gyáregység van, melyekben több mint 600 főt foglalkoztatunk. Elismerjük és megbecsüljük kollégáink szaktudását és támogatjuk szakmai előmenetelüket. Törekszünk a munka és magánélet közötti egyensúly fenntartására. Csatlakozzon csapatunkhoz, hogy részese legyen közös sikereinknek!

PRYSMIAN Magyar Kábelművek kisteleki gyáregységejelentkezőket keres az alábbi feladatkörbe:

Labor munkatárs

Feladatok

·      Elvégzi az éves típusvizsgálati tervben foglalt vizsgálatokat. Figyelemmel kíséri a vizsgálati követelmények feltételeit, intézkedik a hiánypótlásról.

·      Elvégzi a beérkező alapanyagok, kísérleti anyagok előírt vizsgálatát. Ezek eredményétől függően felszabadítja, illetve zárolja azokat.

·      Dokumentálja az elvégzett vizsgálatokat. A mérési eredmények alapján elkészíti a vizsgálati jegyzőkönyveket.

·      Kimutatásokat, statisztikákat készít a gyártás minősége, illetve a minőségbiztosítási rendszer hatékonyságának elemzése céljából.

·      A vevői igényekhez kapcsolódóan a mérési alapján elkészíti a megfelelőségi nyilatkozatokat, mérési jegyzőkönyveket.

·      Részt vesz a termékauditokon.

Ajánlatunk

·      Versenyképes bér, cafeteria és munkába járás biztosítása

·      Rugalmas munkarend

·      Stabil hátterű, nemzetközi vállalat

·      Kihívást jelentő, felelősségteljes feladatok

Elvárások

·      Középfokú szakirányú végzettség: laboratóriumi technikus (OKJ), minőségellenőr (OKJ), vegyésztechnikus (OKJ) vagy egyéb műanyagipari / villamosipari képesítés

·      Minőségügyi laborban szerzett tapasztalat

·      Legalább alapfokú angol nyelvtudás

·       Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

·       Precíz munkavégzés

·       Önállóság és jó problémamegoldó készség

Előnyként értékeljük

·       B kategóriás jogosítvány

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk önéletrajzát a job.hu@prysmiangroup.com e-mail címen.

Munkavégzés helye: Csongrád megye / Kistelek
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Gyártás / Termelés
Gyógyszeripar / Vegyipar