URL: http://workline.hu/allasok/gyartas-termeles/meresi-technikus/98726 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

Ipari fémmegmunkálással foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

MÉRÉSI TECHNIKUS

Elvárások:
Gépésztechnikus (f/n) végzettség vagy méréstechnikus végzettség/továbbképzés (f/n)
3D mérőberendezések magasfokú ismerete, beleértve a programozást (Zeiss) és a vázlatrajz olvasást is
Tapasztalat manuális mérési eljárástechnikákkal
Csapatmunkában való részvétel, kommunikációs készség és terhelhetőség
Önálló és precíz munkavégzés, rugalmasság és megbízhatóság
Magas minőségi munkára való törekvés
Jó német nyelvtudás (min. B1 szint a Közös Európai Referenciakeret (CEFR) alapján)

Előnyt jelent:
Hasonló területen szerzett tapasztalat

Feladatok:
3D koordinátamérő gépek és mérőeszközök kezelése
Folyamat- és mérőeszközök alkalmasságának megállapítása és végigkísérése
Mérőprogramok Calypso szoftverben történő elkészítése és optimalizálása, beleértve a mérések felvételét (előkészítését) is
Mintázatok kidolgozása
Mérési stratégiák követése, optimalizálása és átültetése (adatszolgáltatás/-hozzáférés)
Kijelölt mérőeszköz ellenőrzése és eltérések esetén helyesbítése
Alkalmasságértékelések és kimutatások
Mérések szimulációjának elvégzése (pl. felszíni adottságok, formahűség)
Geometriai adatok elkészítése és programozása a teljes munkadarabhoz, vázlatrajzok alapján

Megbízóról:
Ipari fémmegmunkálás területén tevékenykedő, közel 100 munkatársat foglalkoztató középvállalkozás.
A vállalkozás fröccsöntött cinkalkatrészeket készít az épületvasalatokkal, lakatos munkákkal, elektronikával, meghajtási technikával, autóiparral, szaniterekkel, valamint háztartási eszközökkel foglalkozó ágazatok számára.

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Vonzó bér
Karrier lehetőségek / képzések
Jó munkakörnyezet
Német gyár által bejelentett, hosszútávú munkaviszony

Munkavégzés helye:
Németország, Berlin

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el részletes szakmai, német nyelvű önéletrajzát az alábbi email címre: kulfold62@worklife.hu Jelentkezéséhez ne felejtse el mellékelni szakmai bizonyítványainak másolatát! Továbbá kérjük jelölje meg munkába állásnak legkorábbi időpontját és fizetési elképzeléseit!

Munkavégzés helye: Külföld / Németország
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Gyártás / Termelés