URL: http://workline.hu/allasok/gyartas-termeles/minosegellenor-dorog-bicske/105135 Elrejtés

Töltés...
TRIGO Quality Support Kft.

MINŐSÉGELLENŐR munkatársakat keresünk
a TRIGO Quality Support Kft. csapatába

Dorogra
(Bicskei munkavégzés lehetőségével)

Rólunk
A TRIGO neve az innováció és teljesítmény szinonimájává vált a hazai autóipari szektorban. Jelenleg közel 50 helyszínen több, mint 2500 partnerünknek nyújtunk komplex minőségügyi megoldásokat. Ehhez az állandó kihíváshoz keressük talpraesett, új ismeretekre nyitott, műszaki érdeklődésű kollégáinkat.

Feladatok
- Autóipari alkatrészek átvizsgálása, tesztelése, mérése, elő- és utómunkálása.
- Magas szintű minőségi munka, hatékonyan együttműködve a munkatársakkal.
- A termékek és a felsorolt feladatok időről időre váltakoznak, ezzel is segítve a színes munkavégzést!

Elvárások
- Műszaki érdeklődés.
- Precizitás.
- Több műszakos beosztás.
- Munkájára és környezetére igényes, rendszerető.
- Minőségügyi szemlélettel rendelkezel.
- Csapatmunka.
- Örömmel ismerkedsz olyan műszaki részletekkel, melyek fontos részét képezik az autóipari termékeknek és folyamatoknak!

Juttatások
- Cafeteria (próbaidő után).
- Havi mozgóbér (2. hónaptól).
- Bejárási támogatás.
- Élet- és balesetbiztosítás.
- Kedvező bankszámla csomag.
- Családi telefoncsomag.
- Teljes körű rálátás az autóipar rejtelmeibe.
- Sikeres együttműködés esetén szakmai előmeneteledet is támogatjuk!

Hogyan jelentkezz, és mi történik ezután?
Amennyiben jelentkezéseddel megtisztelsz minket, a folyamat következő részeként telefonon is felvesszük veled a kapcsolatot, és egy rövid online kérdőív kitöltésére is megkérünk. Ezután egy személyes találkozásra invitálunk. Kölcsönös szakmai szimpátia esetén örömmel látunk a csapatunkban!
Ha a fentiek felkeltették az érdeklődésed vagy kérdésed van hozzánk, a vendor.thun@trigo-group.com e-mail címen!

Pozíció:

MINŐSÉGELLENŐR (Dorog/Bicske)

Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye / Dorog
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Gyártás / Termelés
Szakmunka / Fizikai munka