URL: http://workline.hu/allasok/gyartas-termeles/minosegugyi-operator/99045 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Feladatok:

  • Mintavételesen ellenőrzi, minősíti és jelöli az alkatrészeket, félkész termékeket és kész terméketeket
  • Naprakészen dokumentálja az ellenőrzések eredményeit
  • Nem megfelelőség észlelése esetén zárolja a vonatkozó gyártási tételt, és javító intézkedéseket kezdeményez
  • Biztosítja a javító intézkedésekhez szükséges háttér-információkat (hibajelleg leírása, hibaarány, stb.), a javított tételeket újraellenőrzi és ismételten minősíti.
  • A vonatkozó termelő területtől független személyként ellenőrzi annak rendszeres minőségbiztosítási tevékenységét (szemrevételez ellenőrzés, vonatkozó dokumentációk naprakész vezetése)
  • Műszakonkénti rendszerességgel adatot szolgáltat a gyártási folyamatok közben előforduló minőségi problémákról, vagy a minőséget is érintő eseményekről a vonatkozó eljárás alapján

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Releváns szakmai tapasztalat
  • Precíz hozzáállás
  • 3 műszakos folyamatos munkarend vállalása

Amit megbízónk nyújt:

  • Kiemelkedő juttatási csomag (alapbér + béren kívüli juttatások)
  • 100%-os bejárási támogatás (tömegközlekedés és gépjármű esetén is)
  • Folyamatos továbbképzések, tréningek
  • Stabil, multinacionális vállalati háttér
  • Tiszta és modern környezet

Pozíció:

Minőségügyi operátor

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye / Kecskemét
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Gyártás / Termelés