URL: http://workline.hu/allasok/gyartas-termeles/molnar-gepbeallito/99363 Elrejtés

Töltés...
Maselis Hungária Kft.

A Maselis Hungária Kft. klasszikus kukorica malomként működik Csévharaszton (Budapesttől 40 km-re délkeleti irányban található), melyben élelmiszeripari partnereink számára állítunk elő kukoricalisztet és grízt.

Csapatunkat szeretnénk egy lendületes, tanulni vágyó kollégávalkiegészíteni

Molnár (gépbeállító)

munkakörbe, aki kellően elkötelezett egy ma már igen ritka, és különleges szakma minden fortélyának eltanulására tapasztalt kollégánktól.

Feladataid lesznek:

  • Megismered és megtanulod a Malomba beérkező kukorica terményeket, ezek minőség szerinti osztályozását,
  • Előállítási technológia és berendezések működésének megismerése is része a betanításnak,
  • Miután egy kis tapasztalatot szerezetél a technológiai berendezések rendeltetésszerű beállítása és folyamatos ellenőrzése is a feladatod lesz úgy, hogy a legjobb kihozatallal megfelelő minőségű készterméket állítson elő a Malom,
  • A technológiai berendezések (sziták, rosták, mosó-, hámozó-. nedvesítő- és szárítóberendezések, aprító-, őrlő-, őrleményverő, héjtalanító-, fényező-, válogató-, sajtoló-, adagológépek, mérlegek) műszaki állapotának ellenőrzése és a kisebb javítások elvégzése is a Molnár feladata, így a Te feladatod is lesz,
  • A munkavégzéshez kapcsolódó dokumentumok pontos és naprakész vezetése,
  • Nagyon fontos a rendezett munkakörnyezet, így a közvetlen környezeted tisztán és rendezetten kell tartanod.

A munkakörhöz ezeket feltétlenül kérjük Tőled:

  • Középfokú végzettséged legyen,
  • Műszaki affinitás, hiszen gépekkel dolgozol majd,
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeret, az osztályokkal a kapcsolattartás és a dokumentáció kitöltéséhez,
  • Nagyon fontos, hogy a munkádban pontosságra törekedj és legyél érdeklődő, hogy a szakma csínját-bínját elsajátítsd,
  • Mivel 4 műszakos munkarendben működik a Malom, így fontos, hogy ezzel számolj, ezt tudd vállalni.

Örülünk, ha rendelkezel a fentieken kívül még:

  • Malomipari szakmunkás bizonyítvánnyal
  • Targonca vezető jogosítvánnyal

Kifejezetten várjuk pályakezdők jelentkezését is vállalatunkhoz!

Amit nyújtunk:

    • Versenyképes fizetés (cafeteria, bejárás támogatása)
    • Szakmai fejlődési lehetőség
    • Stabil munkalehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar
  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Csévharaszt, 2212 Nyáregyházi út 51..

Munkavégzés helye: Pest megye / Csévharaszt
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Gyártás / Termelés
Szakmunka / Fizikai munka