URL: http://workline.hu/allasok/gyartas-termeles/munkahelyi-mernok/101359 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

Vízi közművek rekonstrukciójával foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

MUNKAHELYI MÉRNÖK

Az álláshoz tartozó elvárások:
Építő- vagy gépipari végzettség
B kategóriás jogosítvány
Magas fokú számítógépes ismeretek, különösön: Excel, Word, MS project
Mobilitás
Önálló munkavégzés
Egyszerre több projekt támogatása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Építőipari tapasztalat
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Zala vagy Somogy megyei lakóhely
Autocad ismerete
Műanyag hegesztési ismeretek

Főbb feladatok, munkák:
A műszaki vezető munkájának támogatása
Helyszíni bejárások vidéken, munkák felmérése
Adminisztratív feladatok, úgy mint ajánlat előkészítés, kimutatások készítése
Anyagok versenyeztetése
Alvállalkozók versenyeztetése, ártükör készítése
Helyszíni munkafolyamatok dokumentálása
Partnerekkel és alvállalkozókkal történő egyeztetések

Megbízóról:
Vízi közművek rekonstrukciójával foglalkozik elsősorban dunántúli lefedettséggel.
Fő tevékenységi körei: átemelő felújítás, műtárgy lefedés, technológiai csőszerelés
Működésük során partnereik közt elismerést szereztek mindig megbízható munkavégzésükkel, határidőre való teljesítéssel, tartós műszaki megoldásaikkal.

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem
Részben home office jellegű munkavégzés
A munkavégzéshez céges autó, laptop, telefon biztosított
Próbaidőt követően a céges autó részleges magánhasználata
Felelős pozíció önálló döntési jogkörrel

Munkavégzés helye:
Elsősorban Somogy, Veszprém, Vas és Zala megyékben

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát és motivációs levelét az alábbi email címre: bp535@worklife.hu

Munkavégzés helye: Országos
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki