URL: http://workline.hu/allasok/gyartas-termeles/muszaki-koordinator/103152 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

Magyar tulajdonban lévő állattenyésztési és növénytermesztési technológiák kereskedelmére és szervizére, illetve hűtéstechnikára alapozódott vállalat megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

MŰSZAKI KOORDINÁTOR

Az álláshoz tartozó elvárások:
Mezőgazdasági gépészmérnök, vagy gépészmérnök végzettség
Felhasználói szintű számítógépes ismeret
Tökéletes kommunikációs készség
Határozott, magabiztos fellépés
Csapatszellem, rugalmas hozzáállás
Precizitás, terhelhetőség
B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Angol nyelvtudás

Főbb feladatok, munkák:
A vállalkozás szolgáltatási ágazatának irányításában való részvétel
Új értékesítési lehetőségek feltérképezése
Az ügyfelek folyamatos látogatása
A partnerek elégedettségének folyamatos javítása
Szolgáltatási szerződések, ajánlatok készítése

Megbízóról:
Több mint 25 éve sikeresen működő, 100%-ban magyar tulajdonban lévő, mezőgazdasági gépeket, technológiai berendezéseket, erőgépeket, továbbá hűtő-klímatechnológiai berendezéseket forgalmazó, telepítő, szervizelő cég.
Országos lefedettséggel végzik tevékenységüket.
Amennyiben versenyképes jövedelemre vágysz és szereted, a kihívást jelentő feladatokat, szeretnél egy biztos munkahelyet stabil háttérrel, lojális vagy és hosszú távon gondolkodsz, akkor itt a lehetőség, jelentkezz Hozzánk!

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Felelősségteljes, kihívást jelentő feladatok
Biztos munkahely egy országos hálózattal rendelkező, 100%-ban magyar tulajdonú vállalkozásnál
Versenyképes fizetés, karrier építési lehetőség
Munkavégzéshez szükséges eszközök (gépjármű, mobiltelefon, laptop)

Munkavégzés helye:
Pápa

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát, motivációs levél kíséretében a bérigény feltüntetésével az alábbi email címre: veszprem93@worklife.hu

Munkavégzés helye: Veszprém megye / Pápa
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Gyártás / Termelés