URL: http://workline.hu/allasok/gyartas-termeles/muszaki-szovet-gyarto-operator/99158 Elrejtés

Töltés...
Humán Centrum Kft

Cégbemutató

Egy rohamosan növekvő, magas hatékonyságú, műszaki textiltermékek gyártásával foglalkozó partnercégünkhöz keresünk munkavállalókat, mely elkötelezetten támogatja a tehetségeket és teremti meg a karrier kialakításának feltételeit.

Legyen csapatuk részese Ön is.

Feladatok

  • Beállítja, kiszolgálja, kezeli és felügyeli a gépi berendezéseket
  • Üzemképes gépállapotot fenntartani
  • A termelés során mintavételez és a szövet minőségét ellenőrzi
  • Késztermékeket lecsomagolja, valamint a raklapot címkézi
  • Kitölti a szükséges termelési dokumentumokat és formanyomtatványokat.
  • Megfelel a minőségügyi, környezetvédelmi  és munkavédelmi elvárásoknak

Elvárások

  • Ipari termelésben eltöltött gyakorlat kötelező
  • Ne legyen vegyianyagokra allergia.

Előnyök

  • Minőségbiztosítási tapasztalat valamint targonca, emelőgép, daru jogosítvány

Amit kínálunk

  • Stabil jövedelem,
  • Kiegészítő juttatások (pl.cafeteria )
  • Igényes, modern, tiszta munkakörnyezet
  • Betanítási, fejlődési, tanulási lehetőség

További információ a 06 70 452 9058 számon vagy nagykanizsa@humancentrum.hu e-mail címen a pozíció pontos megjelölésével: Műszaki szövet gyártó operátor

Részletek

Szakterület Termelés/Gyártás
Munkakör operátor
Tervezett kezdés dátuma folyamatos
Szükséges végzettségek Általános iskola

Pozíció:

Műszaki szövet gyártó operátor*

Munkavégzés helye: Somogy megye / Kaposvár
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Gyártás / Termelés