URL: http://workline.hu/allasok/gyartas-termeles/muszakvezeto-femipar/98933 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
QP Gépipari és Kereskedelmi Zrt.

QP – IPARTÖRTÉNELEM A JÖVŐBEN

Magyarország legfejlettebb régiójában egyedi gépek, berendezések gyártásával foglalkozó

QP Zrt. keres munkatársakat Győrben az alábbi pozícióra:

Műszakvezető

Amit kínálunk:

  • Hosszútávra szóló munkalehetőség, biztos háttér egy dinamikus cégnél
  • Juttatási csomag: Cafetéria: br 26.900 Ft/hó, lojalitás bónusz: br 20.000 Ft/hó
  • Bejárás támogatás: gépkocsi esetén: 15Ft/km, tömegközlekedés esetén: 86%
  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Teljes mértékben bejelentett munkaviszony
  • Szakmai fejlődés előrejutási lehetőség
  • Havi túlóra kifizetés

Feladatok:

  • Napi munka megszervezése és a munkavállalók operatív vezetése
  • Üzemvezető által meghatározott célok, normák betartatása és ellenőrzése
  • Munkák elindítása és a szükséges alapanyag biztosítása
  • A gyártási folyamattal összefüggő műszaki dokumentációk, normatívák és segédletek nyilvántartása és nyomon követése
  • Az üzem munkamenetének, rendjének, tisztaságának és minőségbiztosítási folyamatainak fenntartása

Elvárások:

  • Minimum középfokú műszaki végzettség
  • Műszaki rajz magas szintű ismerete
  • Anyagismeret (főként fémek: acél, öntvény, alu)
  • Proaktív gondolkodás, kreativitás
  • Igényes munkavégzés

Előny:

  • Forgácsolási eljárások ismerete (fúrás, marás, esztergálás, köszörülés)

Amennyiben a hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, várjuk önéletrajzát a hr@qprt.hu  email címre.

Érdeklődni lehet a +36 30/266 - 4549 ingyenesen hívható telefonszámon.

Munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye / Győr
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kapcsolattartó: +36 30/266 - 4549
Kategória: Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki