URL: http://workline.hu/allasok/gyartas-termeles/muszakvezeto-femipar/98933 Elrejtés

Töltés...
QP Gépipari és Kereskedelmi Zrt.

QP – IPARTÖRTÉNELEM A JÖVŐBEN

25 éves autóipari múltra visszatekintő, dinamikusan fejlődő,

harmadik üzemcsarnokát beindító – egyedi gépek, berendezések és nagysorozatú autóipari alkatrészek gyártásával foglalkozó – QP Zrt. kormányzati támogatás elnyerésével,

120 új munkahely létrehozásával erősíti autóipari versenyképességét.

Műszakvezető (fémipar)

Feladatok:

  • Munka megszervezése és a munkavállalók operatív vezetése
  • Üzemvezető által meghatározott célok, normák betartatása, ellenőrzése
  • Munkák elindítása, alapanyag biztosítása
  • A gyártási folyamattal összefüggő műszaki dokumentációk, normatívák és segédletek nyilvántartása és nyomon követése
  • Az üzem munkamenetének, rendjének, tisztaságának és minőségbiztosítási folyamatainak fenntartása
  • Pontos, precíz műszakátadás

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Műszaki rajz magas szintű ismerete
  • Forgácsolási eljárások ismerete (fúrás, marás, esztergálás, köszörülés)
  • Alapanyag ismeret (főként fémek acél, öntvény, alu)
  • Proaktív gondolkodás, kreativitás

Előny:

  • Fémipari, autóipari tapasztalat
  • Egyedi gyártásban szerzett tapasztalat
  • Mechatronikai ismeretek (hidraulika, pneumatika, PLC, villamos vezérlés)
  • Valamely vállalatirányítási rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • Hosszútávra szóló munkalehetőség egy biztos háttérrel rendelkező dinamikusan fejlődő cégnél
  • Versenyképes bérezés és juttatások: cafeteria, teljesítmény bónusz
  • Mt. szerinti közúti közlekedés térítés
  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Igény esetén szállást biztosítunk

Munkavégzés helye:

Győr

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és szeretne csapatunk tagja lenni, akkor várjuk a jelentkezését a hr@qprt.hu  email címre. Érdeklődni lehet a +3630/266-4549-es telefonszámon.

Munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye / Győr
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Gyártás / Termelés
Szakmunka / Fizikai munka