URL: http://workline.hu/allasok/gyartas-termeles/muszakvezeto-referencia-szam-ref2135/100223 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Dologidő Kft. szolnoki székhelyű, nemzetközi, stabil hátterű autóalkatrész gyártó és beszállító partnercége számára keres munkatársat

Műszakvezető

pozícióba.

FELADATOK:

  • Gyártási folyamatok támogatása
  • Csoportvezetői feladatok (kb 40-50 fő -gépkezelők, gépbeállítók- irányítása)
  • Felügyeli és ellenőrzi a termelés folyamatát, betartja a termelési tervet
  • Felelős a csapata teljes koordinációjáért - kiválasztás, munkaszervezés, munkafegyelem, teljesítményértékelés, motiváció stb.
  • Biztosítja a hatékony együttműködést a hozzá tartozó termelési terület és a társegységek (logisztika, karbantartás, minőségügy) vonatkozásában, illetve a termelés zavartalan működését és a minőséget
  • SAP rendszer használata

ELVÁRÁSOK:

  • Minimum középfokú műszaki jellegű végzettség (előny lezárt felsőfokú tanulmányok (gépészmérnök, folyamatmérnök)
  • Termelésirányításban, vezetésben szerzett (elsősorban autóipari!) tapasztalat előnyt jelent
  • Magabiztos fellépés
  • LEAN módszerek ismerete
  • Csapatjátékos, határozott egyéniség, önálló, felelősségteljes munkavégzést is kedvelő egyéniség
  • Német/angol nyelvtudás (legalább középfokú)
  • Vezetői affinitás és ambíció
  • Műszakos munkarend vállalása (2 műszak, hétvége nélkül)

AMIT PARTNERÜNK KÍNÁL:

  • Multinacionális környezet
  • Sokszínű szakmai kihívások
  • Kulturált, modern munkakörülmények
  • Korrekt juttatási csomag, alapbéren felüli juttatások
  • Továbbképzési lehetőségek, hosszútávú munkavégzés lehetősége

Érdeklődni és jelentkezni önéletrajzzal/motivációs levéllel a muszakvezeto_szolnok@dologido.hrszoftver.hu emailcímen lehetséges.

Pozíció:

Műszakvezető (Referencia szám: REF2135)

Munkavégzés helye: Jász-Nagykun-Szolnok / Szolnok
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Gyártás / Termelés