URL: http://workline.hu/allasok/gyartas-termeles/muszakvezeto/105417 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

Mezőgazdasági cég megbízásából keresünk szarvasmarha telepére munkatársat az alábbi pozícióba:

MŰSZAKVEZETŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Szakirányú szakmai felsőfokú/középfok végzettség
Felhasználói szintű számítógép ismeret
Nagyfokú mobilitás,önállóság, határozottság, kitartó, dinamikus hozzáállás
Kiváló kommunikációs és probléma megoldó képesség
B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Állattenyésztési, mezőgazdasági érdeklődés
Hasonló területen szerzett munkatapasztalat

Főbb feladatok, munkák:
Munkacsoport irányítása, felügyelete
Szoros együttműködés az állatorvossal
Az állomány egészségügyi állapotának nyomon követése
Javaslattétel a technológia hatékonyságának növelésére
Technológia betartása és alkalmazása
Belső szabályzatok betartása és betartatása
Részvétel az éves tervezésben (naturális, hozam)
Folyamatok hatékony tervezése
Minden egyéb munkakörhöz kapcsolódó feladat
Szoros együttműködés az állattenyésztési részleggel
Nyilvántartás
Jelentések előkészítése

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem
Hosszú távú munkalehetőség
Szükség esetén biztosítható szolgálati lakás
Mobiltelefon
Folyamatos fejlődési lehetőség egy dinamikus csapatban

Munkavégzés helye:
Hegyfalu

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű szakmai fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: vas41@worklife.hu

Munkavégzés helye: Vas megye / Hegyfalu
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Gyártás / Termelés