URL: http://workline.hu/allasok/gyartas-termeles/operator-pecsrol-szekesfehervarra-szallassal/97900 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
Dologidő Kft.

Operátorokat keresünk!

Világviszonylatban is kiemelkedő hangtechnikai eszközök gyártásával foglalkozó partnerünk székesfehérvári üzemegységébe keresünk operátorokat, Pécsről, illetve egész Baranya megyéből

Bővebben a munkáról:

A feladat kézi operátori feladatok ellátása.

Többek között:

- alkatrészek ellenőrzése

- részegységek előkészítése összeszereléshez

- szerelési, kábelezési és tesztelési feladatok ellátása

- hibajelentések készítése

- kézi anyagmozgatás

Amit kínálunk:

- Modern munkakörnyezet

- Munkaruha

- Cafeteria és bónuszok a próbaidő lejárta után

- Szállás

- Heti utaztatás a Pécs - Székesfehérvár útvonalon a partner költségére

- Napi 3x-i étkezés

- br. 165000 Ft alapbér + pótlékok

Ami a munkához szükséges:

- Minimum általános iskolai végzettség (8. osztály)

- Operátori tapasztalat nem elvárás, de előnyt jelent

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődését, küldje el fényképes önéletrajzát a operator2@dologido.hrszoftver.hu címre, vagy jelentkezzen a hirdetésnél, az adatlap kitöltésével. Kérdés esetén hívja a 06-20/377-1900-as telefonszámot, vagy személyesen is érdeklődhet a Pécs, Rákóczi út 17. szám alatti irodánkban (Fészek irodaház, a Zsolnay körforgalom mellett).

Pozíció:

Operátor Pécsről, Székesfehérvárra szállással

Munkavégzés helye: Baranya megye / Pécs
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Gyártás / Termelés