URL: http://workline.hu/allasok/gyartas-termeles/plc-programozo/101168 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

Automatizálási projekteket megvalósító cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

PLC PROGRAMOZÓ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Szakirányú felsőfokú végzettség (elektronikai / mechatronikai)
Legalább egy PLC program beható ismerete (Siemens, Omron, Mitsubishi)
Minimum 1 év szakmai tapasztalat
Önálló munkavégzés
Rugalmasság, megbízhatóság
Nyitottság a szakmai fejlődésre
Legalább 1 éves járművezetési tapasztalat B kategóriában

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Célgépek fejlesztésében szerzett tapasztalat
Alapszintű gépész ismeretek
Vezérlőszekrények alapszintű ismerete
Tárgyalóképes angol nyelvtudás
Elektromos tervezésben való jártasság
Robotprogramozásban szerzett szakmai tapasztalat
Kamerás rendszerek, képfeldolgozó szoftverek ismerete

Főbb feladatok, munkák:
A cég által gyártott egyedi célgépek PLC vezérlésének tervezése, programozása
Meglévő gépeken/berendezéseken módosítások végrehajtása, szervízfeladatok ellátása
Érintőképernyők programozása
Ipari kamerák programozása

Megbízóról:
Fiatalos, dinamikusan fejlődő cég, amely az automatizálási projekteket valósít meg autóipari szereplők számára.
Céljuk összeszerelő, ellenőrző, megmunkáló és robotos állomások, sorok fejlesztése magas minőségben.

Amit kínálunk:
Versenyképes jövedelem, és juttatások
Változatos feladatok
Folyamatos szakmai fejlődés
Szakmai képzések, oktatások
Ipari automatizálásban használt új technológiák és megoldások bevezetése és kipróbálása a gyakorlatban
Hosszú távú perspektíva egy fejlődő, versenyképes vállalatnál

Munkavégzés helye:
Budapest, XIX. kerület

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: bp525@worklife.hu

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest XIX. kerület
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Gyártás / Termelés