URL: http://workline.hu/allasok/gyartas-termeles/praxistesztelo/99397 Elrejtés

Töltés...
Humán Centrum Kft

Cégbemutató

Autóipari termékeket és kézi szerszámokat gyártó partnercégünkhöz keresünk munkatársakat praxistesztelői pozícióba.

Járjon munkába ingyenes céges buszjárattal. Tegye holmiját saját, zárható szekrényébe. Szünetekben felfrissülhet a tiszta és barátságos közös helyiségekben. Hetente fogadóóráinkon személyesen is lehetősége van kérdéseit feltenni. Legyen a munkatársunk!

Amit kínálunk:

  • Bejelentett munkaviszony hosszútávon
  • Stabil jövedelem, órabéralapú fizetés
  • Teljesítményalapú bónusz
  • Dolgozói kedvezmények városszerte
  • Kiegészítő juttatások (pl. Erzsébet utalvány)
  • Kiszámítható munkarend
  • Ingyenes céges buszjáratok (település lista lent)
  • Igényes, modern, tiszta munkakörnyezet
  • Fejlődési, tanulási lehetőség

Feladatok

  • A cég által gyártott barkács és ipari szerszámgépek gyakorlati tesztelése
  • Különböző anyagok fúrása, csiszolása, darabolása
  • Véleményalkotás a tesztelt gépekről

Elvárások

  • Jó kézügyesség
  • Bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány
  • Egyéni védőeszköz viselése teljes műszakban
  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés

Előnyök

  • Gyári környezetben szerzett munkatapasztalat
  • Műszaki beállítottság / végzettség
  • Jó jártasság az óra-perc váltások, valamint terület számításban
  • Megbízhatóság: önálló munkavégzés
  • Kertészeti munkában való jártasság (fűnyírás, sövényvágás, láncfűrészelés stb.)

Regisztráljon személyes adataival egy perc alatt, majd nyomja meg a jelentkezés gombot az álláshirdetés oldalán és már készen is van! Munkatársaink néhány napon belül keresni fogják a megadott elérhetőségeken. További információ a 06 46 757 152 telefonszámon vagy miskolc@humancentrum.hu e-mail címen.

Ingyenes céges buszjáratok a következő településekről indulnak

Deresk, Lévárt, Harkács (Gömörfalva), Lőkös, Otrokocs, Zsór, Kisbeje, Oldalfalva, Sajógömör, Sajószárnya (Starna), Tornalja, Kerepec, Kövecsecs, Recske, Sajószentkirály, Abafala, Serényfalva, Kelemér, Szuhafő, Zádorfalva, Alsószuha, Dövény, Jákfalva, Felsőnyárád, Kurityán, Szuhakálló, Múcsony, Sáta, Csokvaomány, Lénárddaróc, Nekézseny, Dédestapolcsány, Mályinka, Tardona, Mezőkövesd , Mezőnyárád, Tibolddaróc, Bükkábrány, Sály, Vatta, Emőd, Szentistván, Mezőkeresztes, Mezőnyárád, Mezőnagymihály, Gelej, Mezőcsát, Igrici, Tiszafüred, Egyek-Félhalom, Egyek, Egyek-Telekháza, Tiszacsege, Újszentmargita, Folyás, Polgár, Tiszaújváros , Sajószöged, Nagycsécs, Felsőtelekes, Rudabánya, Ormosbánya, Izsófalva, Rudolftelep, Varbó, Barossakna-telep, Parasznya, Radostyán, Kondó, Sajólászlófalva, Sajókápolna, Újbánya-telep, Gönc, Göncruszka, Vilmány, Vizsoly, Korlát, Fony, Hernádcéce elág, Boldogkőváralja, Boldogkőújfalu, Abaújkér, Gibárt, Encs, Forró, Csobád, Halmaj, Aszaló, Ináncs, Hidasnémeti, Hernádvécse , Novajidrány  , Szalaszend, Mérai elágazás, Szinpetri, Szin, Perkupa, Szalonna, Szendrő, Szuhogy, Szendrőlád, Balajt , Csobaj, Taktabáj, Prügy, Tarcal, Szerencs, Bekecs elág, Hídvégardó, Rakaca, Szászfa, Krasznokvajda, Felsőgagy, Baktakék, Beret, Detek, Rásonysápberencs, Léh, Kázsmárk, Ózd, Sajópüspöki, Bánréve, Putnok, Dubicsány, Vadna, Sajóivánka

Részletek

Szakterület Termelés/Gyártás
Munkakör -
Tervezett kezdés dátuma Azonnali munkakezdés

Pozíció:

Praxistesztelő*

Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye / Miskolc
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Gyártás / Termelés