URL: http://workline.hu/allasok/gyartas-termeles/projektmernok-npi-elektronikai-teruletre/32629 Elrejtés

Töltés...
Akvamarin HR Kft.
Autóipari beszállító partnercégünk számára keresünk Projektmérnököt.

Munkavégzés helye: Veszprém megye
Feladat:

Feladatok:

  • Új termékek bevezetése, koordinálása (layout, tervezési dokumentáció, utasítások, csekk-listák, FMEA szerszám- és alkatrészek egyeztetése)
  • Projekt team koordinálása
  • Gyártóeszközök felügyelete, beszerzése, gyártósorok telepítése
  • Kapcsolattartás a külső és belső partnerekkel (angol nyelven is)

Képzettség típusa: Műszaki tudományok
Szükséges végzettség: Gépész vagy villamosmérnöki végzettség
Tapasztalat:

  • Gépész vagy villamosmérnöki végzettség
  • Angol tárgyalóképes nyelvismeret, szóban és írásban egyaránt
  • Elektronikai területen szerzett min. 2-3 év szakmai tapasztalat
  • Hullámforrasztási, szelektív forrasztási ismeretek
  • ICT/FCT teszterek ismerete
  • Gyantázás, csavarozás ismeretek

Munkavégzés helye:

  • Veszprém

Nyelvismeret: Angol, tárgyalási szint
Egyéb:

Jelentkezés: Magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérem küldje az info@recruitkft.hu e-mail címre., e-mail: info@recruitkft.hu
Pozíció azonosító: V01PM_et

Pozíció:

Projektmérnök (NPI) elektronikai területre

Kategória: Gyártás / Termelés