URL: http://workline.hu/allasok/gyartas-termeles/qc-technikus/97671 Elrejtés

Töltés...
Humán Centrum Kft

Cégbemutató

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Feladatok

  • Klasszikus és műszeres analitikai vizsgálatok végrehajtása a belső előírások szerint, a vonatkozó minőségbiztosítási követelmények betartásával
  • Műszeres analitikai módszerek (HPLC, GC, IR/UV spektroszkópia) és egyéb vizsgálati módszerek alkalmazása hatóanyagok és különféle gyógyszerformák analitikai vizsgálata során
  • Laboratóriumi hibakivizsgálásokban való részvétel
  • Analitikai módszerek vállalaton belüli transzferálása
  • Analitikai, stabilitási és ellenminták kezelése, nyilvántartása és az analitikai vegyszerek beszerzése, nyilvántartása, leltárkészítése
  • Adminisztrációs tevékenység GMP környezetben
  • A dokumentációs és analitikai információs rendszer kiépítésében, fejlesztésében és karbantartásában való részvétel

Elvárások

  • Vegyésztechnikusi vagy egyéb releváns középfokú szakirányú végzettség
  • Megszakítás nélküli munkarend, (hétvégi munkavégzés) vállalása
  • Klasszikus és műszeres analitikai ismeretek
  • Pontosság, precizitás, jó dokumentációs készség

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett többéves tapasztalat
  • Műszeres analitikában való jártasság (HPLC, fotometria)
  • GMP ismeret
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Társalgási szintű angol nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Kifejezetten vonzó kompenzációs csomag,
  • stabil, hosszútávú munkavégzés,
  • azonnali munkakezdés,
  • skandináv, emberközponrú munkakultúra,
  • jó kollektíva

Amennyiben felkeltette érdeklődését az álláslehetőség kérjük jelentkezzen önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével a www.humancentrum.hu oldalon regisztráció útján vagy a toth.lilla@humancentrum.hu email címen.

Részletek

Szakterület Gyógyszeripar/Vegyipar
Munkakör -
Tervezett kezdés dátuma azonnali
Szükséges számítógépes ismeretek Irodai szoftver / MS Excel / Word (haladó)

Pozíció:

QC Technikus*

Munkavégzés helye: Budapest
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Gyártás / Termelés
Gyógyszeripar / Vegyipar