URL: http://workline.hu/allasok/gyartas-termeles/robotautomatizalasi-es-folyamatmernok/98397 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Feladatok:

  • kollaboratív robotok gyártósorokba illesztése,
  • működő gyártósorok rész illetve teljes folyamatainak és automatizálásának a megtervezése,
  • robotfejegység tervezése és kialakítása,
  • kapcsolattartás partnerekkel,
  • automatizálási és gyártási folyamatok dokumentálása,

Elvárások:

  • műszaki végzettség,
  • lehetőleg gépész-,villamos-, mechatronikai- vagy folyamatmérnök,
  • gyártó közegben szerzett szakmai tapasztalat előnynek számít,
  • önálló,határozott személyiség,
  • folyamatszemlélet és rendszerben való gondolkodás jellemzi,
  • ok-okozati összefüggések átlátása,
  • az ideális jelölt megbízható,munkája iránt elhívatott személy,
  • tanulékony,nyitott az új ismeretek iránt,
  • precíz,pontos munkavégzés,
  • jó kommunikációs készség,
  • átlagon felüli problémamegoldó és gyors helyzetfelismerő képességgel rendelkezik,
  • MS-Office és tervező szoftver gyakorlott használata,
  • B-kategóriás jogosítvány és saját gépjármű előny,de nem elvárás.
  • Angol vagy német nyelv alapszintű ismerete,
  • Mobilitásra való hajlandóság.

Amit kínálunk:

  • 3 hónap próbaidőt követően, határozatlan idejű munkaszerződés,
  • innovatív,folyamatosan fejlődő munkakör,
  • fiatalos csapatban való munkavégzés,
  • teljes és rugalmas munkaidőben való foglalkoztatás,
  • céges laptop és mobiltelefon,
  • szükség esetén céges autó,
  • 100% üzemanyag költségtérítés,
  • versenyképes fizetés,
  • hosszú távú munkavégzés,
  • színvonalas céges képzéseken és rendezvényeken való részvételi lehetőség.

Munkavégzés helye:

  • Bármelyik irodánkban ( Budapest, Siófok, Dunaújváros, Kaposvár, Kecskemét, Pécs, Szekszárd, Zalaegerszeg vagy Baja ) szükség esetén néha Home Officeban is.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed,küld el fényképes,szakmai önéletrajzod a 04363@dologido.hrszoftver.hu e-mail címre!

Pozíció:

Robotautomatizálási és Folyamatmérnök

Munkavégzés helye: Somogy megye / Siófok
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Gyártás / Termelés