URL: http://workline.hu/allasok/gyartas-termeles/roncsolasmentes-anyagvizsgalo/98820 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Elvárások:

  • érettségi és középfokú műszaki végzettség (gépgyártás-technológia)
  • roncsolásmentes anyagvizsgálati végzettségek (VT, PT: legalább 2. szintű)
  • anyagvizsgálati módszerek/eszközök használatában szerzett jártasság

Feladatok:

  • hegesztett fémszerkezetek roncsolásmentes gyártásközi és végellenőrzési feladatának végzése termelő területen és laboratóriumban
  • hegesztési varratok anyagminőségének vizsgálata
  • vizsgálatok eredményeinek munkadarabon történő jelölése
  • eredmények szakszerű dokumentálása, vizsgálati jegyzőkönyvek készítése
  • hibák, nem-megfelelőségek gyűjtése és továbbítása
  • beérkezett kész acélszerkezeti egységek és idegen áruk ellenőrzése
  • acélszerkezeti gyártmányátadások és átvételek saját telephelyen

Amit megbízónk nyújt:

  • stabil, multinacionális vállalati háttér
  • modern munkakörnyezet
  • versenyképes alapbér + béren kívüli juttatás
  • fejlődési lehetőség, továbbképzések
  • nyelvtanulási lehetőség helyben

Pozíció:

Roncsolásmentes anyagvizsgáló

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye / Tiszakécske
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Gyártás / Termelés