URL: http://workline.hu/allasok/gyartas-termeles/sorvezeto/99289 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Partnercégünk a túláramvédő biztostó betétek egyik európai kulcsgyártója. Több mint 20 éves tapasztalattal rendelkezik világszínvonalú biztosító termékek gyártásban. Termékeiket világszerte alkalmazzák olyan létesítményekben is, mint az atomerőművek és olajfúrótornyok. Kaposvári gyáregységükben jelenleg 350 főt foglalkoztatnak, azonban az új megrendeléseknek köszönhetően felvételt hirdetünk a következő munkakörre:

Sorvezető

Feladatok, amelyek során az Ön szakértelmére számítanak:

  • Részt vesz a termelési folyamatban és biztosítja annak folyamatosságát a számára kijelölt gyártósorokon
  • A gyártósorokon munkát végző operátorok, gépbeállítók munkájának közvetlen irányítása, szervezése
  • Munkarendelések kezelése
  • Kiszállításokkal kapcsolatos problémák megoldása, prioritások kezelése
  • Kapcsolattartás társterületekkel, műszakvezetőkkel, mérnökséggel, minőségüggyel
  • A kijelölt munkaterületen gondoskodni a munkabiztonsági szabályok betartásáról
  • A gyártó területen biztosítani a folyamatos rendet, illetve tisztaságot
  • Napi riportok elkészítése

A pozíció betöltéséhez szükséges készségek, képesítések:

  • Középfokú végzettség (érettségi előny)
  • Számítógép felhasználói szintű kezelése (word, excel, outlook)
  • Előnyt jelent a Termelés Monitor rendszer ismerete, valamint a széles körű termék/alkatrész ismeret
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Jó szervező- és kommunikációs készség
  • Jó problémamegoldó és stressz tűrő képesség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Előny: Termelő vállalatnál szerzett tapasztalat

Partnercégünk által biztosított juttatások:

  • Stabil, nemzetközi vállalati háttér
  • Széles körű juttatási csomag
  • Cafeteria és bónusz juttatás havonta
  • 13. havi fizetés
  • Bejárás támogatása
  • Dolgozói kedvezmények
  • Munkaruházat (téli, nyári)
  • Szakmai fejlődés
  • Céges rendezvények

Munkavégzés helye: Kaposvár

Jelentkezni szakmai önéletrajzzal a következő e-mail címen lehetséges: 04515@dologido.hrszoftver.hu.

Pozíció:

Sorvezető

Munkavégzés helye: Somogy megye / Kaposvár
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Gyártás / Termelés