URL: http://workline.hu/allasok/gyartas-termeles/szerszamkarbantarto-munkatars/99325 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Biztos háttérrel rendelkező, autóipari beszállító céghez keresünk Szerszámkarbantartó pozícióba munkatársat.

Feladatok:

  • Gondoskodik a karbantartás felügyeletéről, annak folyamatosságáról, a határidők betartásáról, a zavartalan termelés érdekében,
  • Követi a modern technológiai folyamatok változását, és adott esetben javaslatokat tesz új termékek bevezetésére és új eszközök beszerzésére,
  • Felelős az üzemben lévő présszerszámok, fröccsöntő szerszámok, termelőeszközök tervszerű és rendkívüli karbantartásában, a karbantartási terv, az előírt ellenőrzések, mérések végrehajtásában,
  • Részt vesz a karbantartási/üzemi folyamatok fejlesztésében,
  • Javaslatot tesz a szükséges alkatrészek, alap- és segédanyagok rendelésére, tevékenységével hozzájárul az üzem számára optimális készletszint eléréséhez,
  • Dokumentációk vezetése.

Elvárások:

  • Hegesztő, géplakatos, szerszámkészítő vagy szerkezetlakatos végzettség,
  • Műszaki érzék,
  • Présszerszámok karbantartásában szerzett gyakorlat,
  • 3 műszakos munkarend vállalása.

Amit megbízónk nyújt:

  • Kiemelkedő cafeteria,
  • 13. havi jutalom,
  • Gépjárművel történő bejárás esetén 15 Ft/ km,
  • Bérlet 100%-os térítése.

Pozíció:

Szerszámkarbantartó munkatárs

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye / Kecskemét
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Gyártás / Termelés