URL: http://workline.hu/allasok/gyartas-termeles/szerszamkeszito-allasajanlat/97004 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
Moldprog Kft.

Szerszámkészítő állásajánlat

Az alábbi pozícióra keresünk kollégát: Szerszámkészítő

Munkavégzés helye: MOLDPROG Kft., Budapest, 21. kerület Dézsa utca 1-5

Munkaidő: teljes munkaidő

Feladatok:

  • Alkatrészek előkészítése hőkezelésre
  • Különféle szerszámlakatos munkák elvégzése: sorjázás, menetvágás, illesztés, pucolás, méretre köszörülés
  • A szerszámok összeszerelése
  • Dokumentáció kezelés

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • 1-2 év szakmai tapasztalat szerszámkészítés területén
  • Megbízható, precíz munkavégzés
  • Műszaki rajz illetve összeállítási rajz olvasása

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil háttér
  • Fiatalos munkakörnyezet
  • Fejlődési lehetőség

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, fényképpel ellátott önéletrajzát, bérigény megjelölésével a következő e-mail címre várjuk:

info@moldprog.hu

Bővebb felvilágosítást az alábbi telefonszámon kérhet:

+36 30 9 724 724

+36 1 427 00 00

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest XXI. kerület
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Telefon: 06309724724,0614270000
Kategória: Gyártás / Termelés
Szakmunka / Fizikai munka