URL: http://workline.hu/allasok/gyartas-termeles/szerszamkeszito/98127 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Kaposvári partnerünk a túláramvédő biztosító betétek egyik európai kulcsgyártója. Termékeiket világszerte alkalmazzák akár olyan létesítményekben is, mint az atomerőművek és az olajfúrótornyok. Jelenleg közel 350 alkalmazottat foglalkoztatnak, a folyamatos újabb megrendeléseknek köszönhetően azonban bővítenék csapatukat.

Jelenleg nyitott pozíciójuk:

Szerszámkészítő

 Feladatok:

·         Sajtoló szerszámok karbantartása és javítása,

·         A szerszámok gyártásra történő előkészítése,

·         Szerszám váratlan meghibásodás esetén hiba elhárítása,

·         Szerszámok időszakos, ütemezett karbantartása, használaton kívüli szerszámok konzerválása,

·         A gyártási folyamat nyomon követése, együttműködés a termeléssel,

·         Egyéb feladatok: gyártáshoz szükséges hegesztő elektródák karbantartása.

Pályázati feltételek

·         Szakirányú végzettség,

·         Pontos, precíz munkavégzés,

·         Jó problémamegoldó képesség.

·         Levelező program, Microsoft Office – Excel ismeret.

Előnyt jelent

·         forgácsolásban szerzett tapasztalat.

 Pályakezdők jelentkezését is várjuk! Amit a leendő munkatársunknak nyújtunk:

·         Hosszú távú munkavégzés,

·         Nemzetközi szinten kiemelkedő piaci szerepű vállalat,

·         Jó kollegiális légkör, közvetlen, fiatalos csapat,

·         Széles körű juttatási csomag,

·         Béren kívüli juttatások: 13. havi fizetés, Cafeteria, Bónusz juttatás, bejárás támogatása,

·         Szakmai fejlődés, képzések, tréningek,

·         Azonnali munkába állás

Munkavégzés helye: Kaposvár

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy küldje el önéletrajzát a 04357@dologido.hrszoftver.hu e-mail címre.

Munkavégzés helye: Somogy megye / Kaposvár
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Gyártás / Termelés