URL: http://workline.hu/allasok/gyartas-termeles/szerszamkeszito/98852 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

Ipari fémmegmunkálással foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

SZERSZÁMKÉSZÍTŐ

Elvárások:
Szerszámkészítő (f/n) végzettség vagy szerszámgépész formatervező szakirány
Fröccsöntött szerszámok elkészítésében és javításában való jártasság
Formatervezési és vágógép ismeretek
Hagyományos marás és esztergálás területén való jártasság
Több műszakban történő munkavégzésre való hajlandóság (2 műszak) csapatmunkában való részvétel és megbízhatóság

Előnyt jelent:
Szakmai tapasztalat
Jó német nyelvtudás (min. B1 szint a Közös Európai Referenciakeret (CEFR) alapján)

Feladatok:
Fröccsöntött szerszámok tervezése, karbantartása és javítása
Szerszámok ellenőrzése a formaüreg protokoll szerint
Különböző szerszámtípusok összerakása és szétszerelése és helyes működésük ellenőrzése
Vázlatrajz és mérési jegyzőkönyvek alapján történő munkavégzés
Szerszámokon végzendő kisebb javítások és alakítások
Fémmegmunkálás: csiszolás, esztergálás, marás, erodálás, hegesztés, polírozás

Megbízóról:
Ipari fémmegmunkálás területén tevékenykedő, közel 100 munkatársat foglalkoztató középvállalkozás.
A vállalkozás fröccsöntött cinkalkatrészeket készít az épületvasalatokkal, lakatos munkákkal, elektronikával, meghajtási technikával, autóiparral, szaniterekkel, valamint háztartási eszközökkel foglalkozó ágazatok számára.

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Vonzó bér
Karrier lehetőségek / képzések
Jó munkakörnyezet
Német gyár által bejelentett, hosszútávú munkaviszony

Munkavégzés helye:
Németország, Berlin

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el részletes szakmai, német nyelvű önéletrajzát az alábbi email címre: kulfold64@worklife.hu Jelentkezéséhez ne felejtse el mellékelni szakmai bizonyítványainak másolatát! Továbbá kérjük jelölje meg munkába állásnak legkorábbi időpontját és fizetési elképzeléseit!

Munkavégzés helye: Külföld / Németország
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Gyártás / Termelés