URL: http://workline.hu/allasok/gyartas-termeles/szerviztechnikus/104967 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

Hegesztőgépek és egyéb hegesztéstechnikai eszközök értékesítésével, bérbeadásával és javításával foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

SZERVIZTECHNIKUS

Az álláshoz tartozó elvárások:
Középfokú szakirányú műszaki végzettség (pl. elektroműszerész, elektrotechnikus, mechatronikai műszerész)
B kategóriás jogosítvány
Alapfokú számítástechnikai ismeretek (WORD, EXCEL)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Angol és/vagy német nyelvtudás
Pár év szakmai tapasztalat

Főbb feladatok, munkák:
A cégünk által forgalmazott berendezések (elsősorban hegesztőgépek) javítása, karbantartása és időszakos átvizsgálása műhelyünkben vagy partnereinknél
Gépek üzembe helyezése
Műszaki tanácsadás és segítségnyújtás

Megbízóról:
Családi vállalkozásunk 1999 óta foglalkozik hegesztőgépek és egyéb hegesztéstechnikai eszközök értékesítésével, bérbeadásával és javításával. Vállaljuk speciális feladatok bérmunkában történő elvégzését, technológiák kidolgozását, valamint orbitális gépkezelők oktatását is.
Célunk, hogy korszerű eszközök biztosításával és szaktanácsadással növeljük partnereink versenyképességét az egyre fokozódó nemzetközi versenyben

Amit kínálunk:
Biztos munkahely egy neves márkákat forgalmazó kereskedelmi kisvállalkozásnál
Szakmai kihívások
Változatos tevékenység
Versenyképes jövedelem + teljesítményarányos bónusz
Szakmai továbbképzés lehetősége

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye:
Szada

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: pest389@worklife.hu

Munkavégzés helye: Pest megye / Szada
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Gyártás / Termelés