URL: http://workline.hu/allasok/gyartas-termeles/technikus/99389 Elrejtés

Töltés...
Humán Centrum Kft

Cégbemutató

Humán Centrum Kft. működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Feladatok

  • Eszközök és gépek szakszerű használata
  • Megmunkálandó munkadarabok mozgatása, tisztítása

Munkaidő:

  • Hétfőtől-péntekig napi 8 órában
  • Két műszakos munkarend

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete
  • Nagyfokú teherbírás
  • Monotonitástűrés
  • Jó fizikum
  • Csapatban való hatékony együttműködés

Amit kínálunk

  • Stabil és hosszú távú munkalehetőség
  • Barátságos munkakörnyezet
  • Családias hangulat
  • Utazási támogatás

Előnyök

  • Szakmunkás végzettség (nem szükséges szakirányú)
  • Idegen nyelv ismerete
  • Egri lakhely

Várjuk jelentkezését honlapunkon történő regisztráció útján vagy fényképes önéletrajz átküldésével az eger@humancentrum.hu címen.

Részletek

Szakterület Termelés/Gyártás
Munkakör -
Tervezett kezdés dátuma azonnali munkakezdés
Szükséges végzettségek Középiskola
Szükséges számítógépes ismeretek Irodai szoftver / MS Excel / Word (haladó)

Pozíció:

Technikus*

Munkavégzés helye: Heves megye / Eger
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Gyártás / Termelés