URL: http://workline.hu/allasok/gyartas-termeles/termekfejleszto-mernok/98045 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
Hanon Systems Hungary Kft.
A Hanon Corporation a világ egyik legnagyobb autóipari klímatechnikai beszállító vállalata, mely világszerte 40 gyártó üzemmel és 4 technológiai központtal rendelkezik.
Magyarországi gyártóüzeme a Hanon Systems Hungary Kft. SZÉKESFEHÉRVÁRON klímakompresszorokat, hűtőközeg-továbbító rendszereket, hőszivattyú- és vízszelepet, valamint pumpákat gyárt a legnevesebb autómárkák számára több, mint 25 éve.

Termékfejlesztő mérnök

Legfontosabb munkaköri feladatok:
  • Klímarendszer alkatrészek tervezése, fejlesztése nemzetközi együttműködésben
  • Minőségügyi dokumentumok készítése: Termékspecifikáció, DFMEA, DVPR, SC
  • Mérnöki adatbázisok kezelése
  • Prototípusok építése, tesztelés koordinálása, kiértékelése, riportolása
  • Együttműködés mérnök csoporton belül (CAD, FEA, teszt labor), más osztályokkal (PM, Beszerzés) és beszállítókkal
  • Vevői és belső megbeszélések támogatása, esetenként utazással
  • Költségcsökkentési ötletek megfogalmazása, megvalósításban való részvétel

Követelmények:
  • Gépészmérnöki végzettség
  • Irodai szoftverek ismerete (MS Office)
  • Magabiztos angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Jó kommunkációs, előadói és szervező készség, nyitott személyiség
  • Csoportmunkára való képesség, vevőközpontúság
  • Hajlandóság üzleti utazásra

Amit kínálunk:
  • Versenyképes fizetés és Béren kívüli juttatási rendszer
  • Biztos háttérrel rendelkező munkahely
  • Magasan képzett szakmai csapat
  • Lehetőség szakmai tudás folyamatos fejlesztésére

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, látogasson el a Hanon Karrier Portálunkra, ahol jelentkezni tud az állásra: https://hanonsystems.karrierportal.hu/

Munkavégzés helye: Fejér megye / Székesfehérvár
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki