URL: http://workline.hu/allasok/gyartas-termeles/termelesi-muszakvezeto/100792 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Nagykőrösi telephelyű, elektronikai alkatrészeket gyártó kiemelkedően stabil gazdasági  hátterű multinacionális megbízónk számára keresünk Termelési műszakvezető munkatársat.

A munkakörödhöz ilyen feladatok tartoznak majd:

  • Termelési tevékenységek koordinálása, ellenőrzése
  • Termelési terv időbeni végrehajtásának felügyelete
  • Előírt gyártási folyamatok betartásának ellenőrzése
  • Gépek, berendezések periodikus ellenőrzése
  • Kapcsolattartás társrészlegekkel
  • Napi jelentések készítése

Megbízónk ezzel jutalmazza munkádat:

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag, kiemelkedő cafetéria juttatás
  • Folyamatos szakmai fejlődés egy sikeresen és gyorsan növekvő vállalatnál
  • Tiszta, modern munkakörnyezet

Jelentkezz, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • Műszaki, elektronikai területen szerzett vezetői  tapasztalat
  • Határozottság, terhelhetőség
  • Office alkalmazások (Word, Excel) jó gyakorlati ismerete és használata

Előnyt jelent, ha rendelkezel angol nyelvtudással!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, küldd el magyar nyelvű önéletrajzodat a revesz.reka@dologido.hu email címre.

Pozíció:

Termelési műszakvezető

Munkavégzés helye: Pest megye / Nagykőrös
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Gyártás / Termelés