URL: http://workline.hu/allasok/gyartas-termeles/termelesvezeto/100523 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Termelésvezető (OLASZ nyelvtudás)

Elektromos berendezéseket és kapcsolószekrényeket gyártó céghez keresünk Termelésvezetőt, aki legalább kommunikációképes szinten beszél olaszul. Olyasvalakit keresünk, akinek van már néhány éves tapasztalata termélésirányítás területen és keresi azt a helyet, ahol a munkafázisokat és folyamatokat a saját szakmai ötletei alapján alakíthatja. Nem pusztán végrehajtót keresünk, hanem egy olyan ambiciózus szakembert, aki szeretné kidolgozni a saját rendszereit és folyamatait.

Mik lesznek a feladatai?

  • A termelési folyamatok optimális, zökkenőmentes működtetését fogja biztosítani.
  • A termelés folyamatos felülvizsgálatát és fejlesztését várjuk Öntől. Nyitottak vagyunk az újításokra, sőt várjuk is, hogy saját ötletei legyenek rá, hogyan alakítsa a folyamatokat.
  • A napi és heti termelési tervek lefektetése és a változások, eltérések rugalmas, hatékony kezelése.
  • Fontos feladata lesz a termelésben előadódó változások rugalmas lekövetése és határozott kezelése kis szériaszám (1-2) de számos típus esetében. A típusok közötti váltások priorizálása kulcsfontosságú feladata lesz ebben a pozícióban.
  • A hazai és olaszországi vezetőség felé fog riportálni a termelés alakulásáról.

Mit várunk Öntől?

  • Legalább komunikációképes OLASZ nyelvtudásra lesz szüksége, ettől nem tudunk eltekinteni, hiszen a cég olasz tulajdonban van, és a külföldi vezetőkkel való kapcsolattartáshoz mindenképp szükséges a legalább B1-es szintű olasztudás.
  • Villamosmérnöki vagy elektrotechnikai mérnök végzettséggel rendelkezik.
  • Néhány éves tapasztalatot szerzett már termelésirányítás területén olyan felelős pozícióban, amiben átlátta és ráhatása volt a termelés működtetésére (gyártástervező, üzemvezető, termelésirányító stb).
  • Határozott, rugalmas és gyors reakciókat ad a termelésben történő változásokra.
  • Felelős, emberséges és következetes vezetőként koordinálja és ellenőrzi a beosztottak munkáját.

 Mit kínálunk?

  • Szeretnénk, ha megosztaná velünk, milyen bércsomagot tartana korrektnek ebben a pozícióban. Juttatási csomagunkat ehhez igazítjuk.
  • A megfelelő munkát prémiumos rendszerben jutalmazzuk.
  • Lehetőséget adunk rá, hogy a termelésirányítás terén megszerzett tapasztalatát vezető pozícióban kamatoztassa és fejlesztési ötleteit megvalósítsa.
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőséget kínálunk az országban több évtizede működő cégnél.
  • Családias, befogadó légkörben, fiatal csapatban dolgozunk.
  • 7:30-as munkakezdéssel dolgozunk, szükség esetén alkalmanként túlórával.

A munkavégzés helye

  • Pomáz

Pozíció:

Termelésvezető

Munkavégzés helye: Pest megye / Pomáz
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Gyártás / Termelés