URL: http://workline.hu/allasok/gyartas-termeles/termelesvezeto/99337 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Biztos háttérrel rendelkező, autóipari beszállító céghez keresünk Termelésvezető pozícióba munkatársat.

Feladatok:

  • A termelési volumen biztosítása a kapacitás, a kívánt termelékenység, a minőség és a határidős egyedi szempontok tekintetében,
  • A termelés fenntartása a minőségi iránymutatásoknak és elvárásoknak megfelelően,
  • A gépek, eszközök és létesítmények műszaki hozzáférhetőségének és továbbfejlesztésének biztosítása a karbantartási részleggel együttműködve,
  • Gyártási folyamatok biztosítása, folyamatok optimalizálása,
  • Részvétel a költségvetés megtervezésében, az általános és a termelési költségek ellenőrzésében,
  • Termelési koncepciók, berendezések és szerszámköltségek meghatározása a költségszámításhoz.

Elvárások:

  • Mérnöki területen szerzett alap vagy mester fokú diploma,
  • Legalább 5 év hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • IT / SAP ismeret,
  • MS Office felhasználói szintű ismerete,
  • Folyékony angol nyelvtudás,
  • Jó kommunikációs képesség és problémamegoldó képesség,
  • Ügyfél- és piacorientáltság,
  • Vezetői készség, alkalmazkodó képesség és sokoldalúság.

Amit megbízónk nyújt:

  • Kiemelkedő cafeteria,
  • 13. havi jutalom,
  • Gépjárművel történő bejárás esetén 15 Ft/ km,
  • Bérlet 100%-os térítése.

Pozíció:

Termelésvezető

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye / Kecskemét
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Gyártás / Termelés