URL: http://workline.hu/allasok/gyartas-termeles/uzemvezeto/97905 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Somogy megyei partnercégünknél hirdetünk felvételt

ÜZEMVEZETŐ

munkakörbe.

Főbb feladatok:

  • Termelési és technológiai folyamatok szervezése, irányítása, kontrollálása

  • Beosztottak munkájának ellenőrzése, segítése, szakmai felkészülésük biztosítása

  • Gyártási folyamatok kézben tartása

  • Termelési terv napi szinten történő nyomon követése

  • Kapcsolattartás más részlegeken dolgozókkal

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség

  • Hasonló munkakörben szerzett releváns tapasztalat

  • Határozott, irányítani tudó személyiség

  • Jó kommunikációs készség mind írásban, mind szóban egyaránt

  • Angol nyelvismeret

  • B kategóriás jogosítvány

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit kínálnak:

  • Versenyképes fizetés

  • Stabil vállalati háttér

  • Bejárás támogatása

  • Hosszú távú, határozatlan munkaszerződés

Munkavégzés helye:

Somogy megye

Bővebb információ: +36203830252

Pozíció:

Üzemvezető

Munkavégzés helye: Somogy megye / Marcali
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Gyártás / Termelés