URL: http://workline.hu/allasok/gyartas-termeles/vajdasagi-elelmiszeripari-szakmunkasokat-keresunk-kecskemeti/96053 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Kecskeméti partnercégünk, Magyarország vezető ételízesítő-gyártója élelmiszeripari szakmunkásokat keres a következő munkakörök betöltésére:

TÖLTŐ ÉS KEVERŐ

Főbb munkafeladatok:

Töltő:

  • Töltőgépek kezelése (indítás, leállítás)
  • Töltőgépek csomagolóanyaggal történő feltöltése (tubus)
  • Felhasznált csomagolóanyag és krém minőségének szemrevételezése, nem megfelelőség esetén jelzés a felettes felé,
  • Zárás, lejárati idő ellenőrzése, nem megfelelőség esetén jelzés az üzemeltető gépbeállító felé,
  • Mérlegek mérőképességének ellenőrzése,
  • Töltött termékek csomagolása kartonba, kartonok címkézése, kézi rakatképzés,
  • Kézi csomagolás. címkézés,
  • Dokumentációkezelés, adatok rögzítése

Keverő:

  • Keverő-aprító (fryma) gépek megfelelő működésének ellenőrzése, nem megfelelőség esetén jelzés a felettes felé,
  • Keverőgépek kezelése (kézi funkciók, keverőgép programok lefuttatása)
  • Keverés-anyagfelhasználási program kezelése informatikai rendszeren,
  • Felhasznált anyagok megfelelőségének ellenőrzése, nem megfelelőség esetén jelzés a felettes felé,
  • Elkészült krém ellenőrzése (érzékszervi), nem megfelelőség esetén jelzés a felettes felé,
  • Beépülő anyagok, félkészek ismerete (termékismeret)
  • CIP mosási rendszer kezelői szintű ismerete, használata,
  • Dokumentációkezelés, adatok rögzítése,

Elvárások:

  • 1-2 éves munkatapasztalat
  • Élelmiszeripari végzettség

Amit kínálunk:

  • Pótlékok: délutáni 20%, éjszakai 40%, túlóra 50%
  • Munkaruha és védőruha
  • Cafetéria: 5000 Ft/ hó, emellett évente két alkalommal (karácsony és húsvét előtt) 20-20 000 Ft, valamint termékekből összeállított ajándékcsomag
  • Negyedévente mosószer
  • Lakhatás biztosítása
  • 13. havi fizetés: egy ledolgozott munkaév után

Jelentkezés: A munkalehetőséggel kapcsolatosan folyamatosan tartunk terepi tájékoztatókat. Érdeklődni, jelentkezni a serbia@dologido.hu e-mail címen vagy pedig a +38165 256 8733-as és a +38160 140 9856-os telefonszámokon lehet.

Vajdasági élelmiszeripari szakmunkásokat keresünk kecskeméti munkára (Referencia szám: REF2292)

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye / Kecskemét
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Gyártás / Termelés
Szakmunka / Fizikai munka