URL: http://workline.hu/allasok/gyartas-termeles/vegmegmunkalasi-gepbeallito/100791 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Kecskeméti, multinacionális, stabil hátterű autóipari beszállító partnercégünk megbízásából keresünk

 Végmegmunkálási gépbeállító

munkatársat

3 műszakos  munkarendbe

 Fő feladatok:

  • Gépek, eszközök, kemencék kezelése, átépítése, beállítása a hatékony működés és a megfelelő minőség figyelembevételével és érdekében.
  • Előírt kezelési utasítás alapján, a szerszámok ki és betárolása
  • A végmegmunkálás területén érvényben lévő technológiai ellenőrzési, dokumentálási feladatok ellátása (gép beállítási paraméterek ellenőrzése)
  •  A folyamatosan magas minőségi szintű termelés biztosítása,
  •  Gyártás támogatása új termék bevezetésekor,
  •  Standardok és technológiai előírások maximális betartása mellett minőségi, pontos és felelősségteljes, igényes munkavégzés.

 Elvárások:

  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Technikusi vagy gépipari/járműipari szakmunkás végzettség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent

 Amit megbízónk nyújt:

  • Modern, kulturált munkakörülmények
  • Versenyképes bérezési és juttatási csomag
  • Céges buszjáratok (Kecskemét, Szabadszállás – Fülöpszállás – Izsák - Ágasegyháza, Kiskunfélegyháza - Jakabszállás - Matkó – Helvécia - Ballószög, Cegléd - Nagykőrös, Tass - Kunszentmiklós – Kerekegyháza – Hetény) településekről.
  • Kihívást és szakmai fejlődést kínáló hosszútávú munkakör egy stabil, multinacionális háttérrel rendelkező, folyamatosan bővülő cégnél

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését,  küldje el nekünk szakmai önéletrajzát a 04614@dologido.hrszoftver.hu emailcímre.

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye / Kecskemét
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Gyártás / Termelés