URL: http://workline.hu/allasok/gyartas-termeles/vezerlo-kezelo-kiralyegyhaza/100796 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Építőipari anyagok gyártásában világszinten is piacvezető szerepet betöltő partnercégünk számára keresünk munkatársat

Vezérlő kezelő

pozícióba.

Megbízónk Európa egyik legmodernebb gyárának számít, amely folyamatosan fejlődő, multinacionális környezetet biztosít dolgozói számára. Célunk, hogy olyan dinamikus, tehetséges szakembert találjunk, aki tovább erősíti a cég jó hírnevét.

Feladatok, amelynél számítanak a szakértelmére:

  •  Technológiai folyamatok optimalizálása a legköltséghatékonyabb módon
  • Teljes termelőegység felügyelete és ellenőrzése a vezérlőből
  • Termelési adatok nyomon követése, rögzítése a jelentési rendszerbe, műszaknapló vezetése
  • Normálistól eltérő technológiai folyamatok felismerése, a hiba okának felderítése és megszüntetése, együttműködve a technológiai és karbantartási részlegekkel
  • Üzemzavarok elhárításának koordinálása a műszakvezetővel, ill. a termelési és más csoportokon keresztül
  • Emissziós és imissziós határértékek betartása, csökkentése

Az állás betöltéséhez szükséges készségek, képesítések:

  • Minimum technikusi végzettség, folyamatirányítási rendszerek ismerete
  • Előny a szakmai tapasztalat termelési területen és a műszaki szemlélet
  • Határozottság, stressztűrő képesség
  • Cementgyártási technológia ismerete előny
  • Angol nyelv alapfokú ismerete

Mindezért, amit Partnercégünk kínál:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés, 3 műszakos munkarend hétfőtől- péntekig
  • Versenyképes bérezés és éves bónusz
  • Próbaidő után cafeteria
  • Bejárási támogatás (Törvény által meghatározott keretek között)
  • Modern, multinacionális munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Királyegyháza

Jelentkezni önéletrajzzal, a következő e-mail címen lehetséges: 04569@dologido.hrszoftver.hu

Pozíció:

Vezérlő kezelő (Királyegyháza)

Munkavégzés helye: Baranya megye / Pécs
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Gyártás / Termelés