URL: http://workline.hu/allasok/gyartas-termeles/villamos-tervezo-mernok/100888 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

Magyarország vezető energetikai mérnökiroda megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

VILLAMOS TERVEZŐ MÉRNÖK

Elvárások:
Felsőfokú szakirányú végzettség
Villamos tervezői tapasztalat
Erőművi vagy ipari létesítményekben szerzett munkatapasztalat

Előnyt jelent:
Műszaki tervezési szoftverek felhasználói szintű alkalmazása: EPLAN P8, AutoCAD

Feladatok:
Erőművek és ipari létesítmények erősáramú villamos rendszereinek tervezése
Külföldi hagyományos erőművek és ipari létesítmények tervezési munkáiban részfeladatok ellátása
Műszaki dokumentáció összeállítása
Ajánlatok kidolgozása
Folyamatos tervezői kommunikáció a megrendelőkkel
Szakági tervezőkkel való kapcsolattartás, együttműködés
Célszoftverek alkalmazása: EPLAN P8, AutoCAD használata

Megbízóról:
A tanácsadás és a mérnöki szolgáltatások globális szakértője.
Ügyfeleik számára magas fokú ipari szakértelmet, innovatív megoldásokat és hosszú távú stratégiai együttműködést kínálnak.
Szaktudásuk kiterjed a vízenergia, az olaj és gáz, a villamos és hőenergia, a megújuló energia, a papíripar, a vegyipar, a közlekedés, a víz és környezet, valamint az építőipari szolgáltatások területére.
Széles körű hálózattal rendelkeznek mintegy 5.500 szakértővel együttműködve 40 ország 130 irodájában.

Amit kínálunk:
Versenyképes jövedelem
Béren kívüli juttatási csomag
Szakmai kihívást és változatosságot jelentő feladatokban való részvétel
Tapasztalt, dinamikus és barátságos csapat
Nemzetközi projektekben való részvétel
Rugalmas munkavégzés
Belvárosi, tömegközlekedéssel könnyen megközelíthető munkahely

Munkavégzés helye:
Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és szívesen csatlakozna, kérjük, hogy jelentkezését magyar és angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajzával, jövedelem igényével és lehetséges legkorábbi kezdési dátumával együtt küldje el az alábbi email címre: bp513@worklife.hu

Munkavégzés helye: Budapest
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Gyártás / Termelés