URL: http://workline.hu/allasok/gyartas-termeles/vizualis-ellenor-betanitott-operator-referencia-szam/90009 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Multinacionális autóipari beszállító partnerünk megbízásából keresünk vizuális ellenőr és betanított operátor pozícióba munkatársakat Kecskemétre!

Feladatok:

A gyártott termékek minőségi ellenőrzése, válogatása, minőség-ellenőrzés (vizuális ellenőr)

Termelés segítése, gyártási folyamatok támogatásában való részvétel (betanított operátor)

Elvárások:

  • min. 8 általános iskolai végzettség
  • precizitás, jó kézügyesség, monotónia-tűrés
  • 3 műszak valamint szombati munkavégzés vállalása

Amit megbízónk nyújt:

  • végzettségtől függően bruttó 170.000-210.000 Ft bér
  • vonzó béren kívüli juttatási csomag
  • 50-100% műszakpótlék
  • ingyenes műszakhoz igazított buszközlekedés
  • teljesítményalapú prémiumok

Céges járatok a következő településekről:

  • Kecskemét
  • Jakabszállás-Matkó-Helvécia- Ballószög
  • Kunszentmiklós-Kunbaracs-Kerekegyháza-Hetényegyháza
  • Fülöpszállás-Szabadszállás-Izsák-Ágasegyháza
  • Cegléd-Nagykőrös

Érdeklődni és jelentkezni fényképes önéletrajzzal a kecskemet.jelentkezes@dologido.hu emailcímen lehetséges.

Kapcsolattartó
Pálfi Anna
palfi.anna@dologido.hu

Vizuális ellenőr-betanított operátor (Referencia szám: REF1655)

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye / Kecskemét
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Gyártás / Termelés
Szakmunka / Fizikai munka