URL: http://workline.hu/allasok/gyogyszeripar-vegyipar/gyogyszergyarto/98480 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
Humán Centrum Kft

Cégbemutató

Ezúttal vezető gyógyszergyártó partnercégünk megbízásából keresünk Gyógyszergyártó munkakörbe munkatársakat az alábbi feltételekkel:

Feladatok

  • Termelő berendezések ellenőrzési, gépkezelési és tisztítási feladatainak ellátása és ezek dokumentálása
  • Ömlesztett termék (bulk) csomagolás és dokumentálás
  • Technológiai lépések elvégzése az előírt eszközökkel a gyártási dokumentáció és az érvényes munkautasítások alapján.
  • A gyártás ellenőrző lap és a kapcsolódó dokumentumok folyamatos vezetése, címkézési utasítások betartása.
  • Keresztszennyeződések megakadályozása érdekében a gépek, berendezések, eszközök, helység tisztítása, a tisztítás dokumentálása az előírásoknak megfelelően.

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Alapvető tömeg - méréstechnikai ismeretek

Előnyök

  • gyógyszeripari gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Piaci átlagnál magasabb cafeteria juttatás
  • Kedvezményes sportolási lehetőség
  • Kollektív élet-, és balesetbiztosítás
  • Rendszeres vállalati rendezvények pl. családi nap
  • Önkéntes nyugdíjpénztári tagság
  • Vállalati buszjáratok Budapestről, Őrbottyánból, Felső-Gödről
  • Éves egészségügyi szűrőprogram

Amennyiben felkeltette érdeklődését az álláslehetőség kérjük jelentkezzen önéletrajzzal www.humancentrum.hu oldalon regisztrációútján vagy emailben a toth.lilla@humancentrum.hu címen.

Részletek

Szakterület Gyógyszeripar/Vegyipar
Munkakör -
Tervezett kezdés dátuma azonnali munkakezdés

Pozíció:

Gyógyszergyártó*

Munkavégzés helye: Budapest
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Gyógyszeripar / Vegyipar