URL: http://workline.hu/allasok/gyogyszeripar-vegyipar/gyogyszeripari-munkatars/104124 Elrejtés

Töltés...
Humán Centrum Kft

Gyógyszeripari munkatárs

Gyógyszeriparban tevékenykedő partnercégünk miskolci telephelyére keresünk munkatársakat Gyógyszeripari munkatárs (Gyógyszergyártó) munkakörbe.

Cégbemutató

Évszázados tradíció és nemzetközi szakértelem.
A Sanofi sokszínű gyógyszeripari vállalat, amely Magyarországon már több mint 100 éve az egészség védelméért, az életszínvonal javításáért dolgozik.

Feladatok

  • gyártóberendezések és gépek működtetése utasítás alapján
  • csomagolási folyamat végrehajtása
  • gyártási dokumentáció vezetése
  • szükséges gyártásközi ellenőrzések elvégzése
  • gyártási folyamatokra vonatkozó utasítások betartása

Elvárások

  • középfokú végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek

A jelentkezéshez töltse ki a lenti rövid űrlapot!

Kapcsolattartó:

Antal Andrea
antal.andrea@humancentrum.hu

Részletek:

Szakterület Gyógyszeripar/Vegyipar
Munkakör Gyógyszeripari munkatárs
Tervezett kezdés dátuma azonnali munkakezdés
Szükséges végzettségek Középiskola

Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye / Miskolc
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Gyógyszeripar / Vegyipar