URL: http://workline.hu/allasok/gyogyszeripar-vegyipar/minosegbiztositasi-asszisztens/96914 Elrejtés

Töltés...
Humán Centrum Kft

Cégbemutató

Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából. Vezető  partnercégünk megbízásából keresünk minőségbiztosítási asszisztens az alábbi feltételekkel:

Feladatok

  • A gyógyszer-nagykereskedelmi raktárába érkező, ott raktározott és onnan kiszállított gyógyszerek dokumentációjának kezelése, nyilvántartása, adatbázisban való rögzítés kezelése
  • Beérkező gépjárművek, rakományok ellenőrzése
  • Mintavételezése, a gyógyszerminták előkészítése organoleptikus ellenőrzésére
  • Szállítási dokumentumok ellenőrzése
  • Kimenő, összekészített szállítmányok ellenőrzése
  • Dokumentáció karbantartása
  • Kapcsolattartás a cég munkatársaival, belföldi partnerekkel
  • Kapcsolattartás külföldi partnerekkel

Elvárások

  • Precíz, megbízható személyiség
  • Jó állóképesség
  • Gyógyszer nagykereskedelmben szerzett tapasztalat
  • Gyógyszertári asszisztens
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás

Előnyök

  • ORCA és CerTex raktári szoftverek ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Bérlet támogatás, cafetéria
  • A munkaviszony határozatlan időre szól
  • Teljes vagy 6 órás részmunkaidős foglalkoztatás

Amennyiben felkeltette figyelmét az álláslehetőség, kérjük jelentkezzen önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével a www.humancentrum.hu oldalon regisztráció útján vagy a horvath.henriett@humancentrum.hu e-mail címen.

Ha az állásajánlat felkeltheti ismerősei érdeklődését, kérjük, a lenti "Megosztás" gomb segítségével ossza meg velük a facebookon is!

Részletek

Szakterület Gyógyszeripar/Vegyipar
Munkakör -
Tervezett kezdés dátuma Azonnali munkakezdés
Szükséges végzettségek Érettségi

Pozíció:

Minőségbiztosítási asszisztens*

Munkavégzés helye: Budapest
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Gyógyszeripar / Vegyipar