URL: http://workline.hu/allasok/gyogyszeripar-vegyipar/telephelyi-menedzser/101211 Elrejtés

Töltés...
Humán Centrum Kft

Telephelyi menedzser

Nagyszerű munkalehetőség egy stabil vállalatnál. Jelentezzen, hogy elmondhassuk a részleteket!

Cégbemutató

Évszázados tradíció és nemzetközi szakértelem. A Sanofi sokszínű gyógyszeripari vállalat, amely Magyarországon már több mint 100 éve az egészség védelméért, az életszínvonal javításáért dolgozik.

Feladatok

  • Nemzetközi hatályok határidejű betartása
  • Egészségügyi dokumentumok megírása, rendszerezése
  • Termékportfólió szabályszerűségének biztosítása
  • Hatályos előírások betartatása, ellenőrzése a telephelyen

Elvárások

  • Egyetemi vagy Fősikolai Gyógyszerész vagy Vegyészmérnöki végzettség
  • Erős középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Legalább 3 éves tapasztalat a gyógyszerészeti, analitikai és / vagy gyártási szabályozás terén
  • A hatóanyagok és a gyógyszertermékek gyártási és minőségi szempontjainak általános megértése
  • Az európai szabályozási útmutatás ismerete és az európai fájlok különböző típusai (struktúrák, eljárások)
  • Gyógyszeripari tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Piaci átlagnál magasabb cafeteria juttatás
  • Kedvezményes sportolási lehetőség
  • Kollektív élet-, és balesetbiztosítás
  • Rendszeres vállalati rendezvények pl. családi nap
  • Önkéntes nyugdíjpénztári tagság
  • Vállalati buszjáratok Budapest IV. kerület, Őrbottyánból, Felső-Gödről
  • Éves egészségügyi szűrőprogram

Kérjük, töltse ki a lenti rövid űrlapot, vagy jelentkezzen a lent megadott e-mail címen.

Kapcsolattartó:

Tóth Lilla
toth.lilla@humancentrum.hu

Részletek:

Szakterület Gyógyszeripar/Vegyipar
Munkakör Telephelyi menedzser
Tervezett kezdés dátuma azonnali munkakezdés
Szükséges végzettségek Főiskolai végzettség / Termelés, gyártás / vegyészet
Egyetemi végzettség

Munkavégzés helye: Pest megye / Veresegyház
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Gyógyszeripar / Vegyipar