URL: http://workline.hu/allasok/gyogyszeripar-vegyipar/torzskonyvezesi-munkatars/96908 Elrejtés

Töltés...
Humán Centrum Kft

Cégbemutató

Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából. Vezető  partnercégünk megbízásából keresünk törzskönyvezési asszisztens az alábbi feltételekkel:

Feladatok

  • A helyi törzskönyvezéshez szükséges elvárások összegyűjtését / meghatározását
  • A törzskönyvezéshez nem kötött termékek esetén az elvárások összegyűjtését / meghatározását
  • Biztosítani a törzskönyvezési megfelelést és közzétételt, elektronikus adatbázisokon és nyilvántartásokon keresztül
  • Gondoskodni arról, hogy a törzskönyvek naprakészek legyenek, a megújítások időben megtörténnek
  • A törzskönyvek karbantartása és archiválása a vonatkozó vállalati sztenderdek szerint
  • Tájékoztatni a szervezetet az esetleges törzskönyvezési kockázatokról és javaslatokat kidolgozni arra vonatkozóan, hogyan lehet ezeket feloldani
  • A regisztráció megszerzése és fenntartása érdekében, rendszeres kapcsolatot tartani a régiós disztributorokkal.
  • Biztosítani a szervezet megfelelőségét a dinamikusan változó törzskönyvezési és törvényi előírásoknak.

Elvárások

  • Precíz, megbízható személyiség
  • Jó állóképesség
  • 1-3 év gyógyszerek törzskönyvezésében szerzett tapasztalat
  • Egyetemi végzettség; természettudományos, gyógyszerészi
  • vagy orvosi diploma
  • Erős angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Bérlet támogatás, cafetéria
  • Teljes munkaidős foglalkoztatás

Amennyiben felkeltette figyelmét az álláslehetőség, kérjük jelentkezzen önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével a www.humancentrum.hu oldalon regisztráció útján vagy a horvath.henriett@humancentrum.hu e-mail címen.

Ha az állásajánlat felkeltheti ismerősei érdeklődését, kérjük, a lenti "Megosztás" gomb segítségével ossza meg velük a facebookon is!

Részletek

Szakterület Gyógyszeripar/Vegyipar
Munkakör -
Tervezett kezdés dátuma Azonnali munkakezdés
Szükséges végzettségek Főiskolai végzettség

Pozíció:

Törzskönyvezési munkatárs*

Munkavégzés helye: Budapest
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Gyógyszeripar / Vegyipar