URL: http://workline.hu/allasok/human-eroforras/a-viapan-group-magyarorszag-egyik/99042 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
Dologidő Kft.
Feladatok:

  • A projekt manager fő tevékenysége a robotika üzletág támogatása ( folyamatmenedzsment és szabályozás, erőforrás tervezés és riportálás, IT rendszer és projektmenedzsment ).
  • A manager fontos feladata csapata és annak tevékenységének összefogása.
  • A mérnökök munkájának felügyelete, fejlesztése a Viapan Group stratégiai céljainak megvalósítása érdekében.
  • Jelenleg 3 fős csapat koordinálása, amely folyamatosan és fokozatosan bővülni fog az Üzleti Vezető bevonásával.
  • A működéshez kapcsolódó kulcs teljesítménymutatók (KPI) monitorozása, a célok megvalósulásának nyomon követése, KPI-ok  fejlesztése, szükség esetén új mutatók kidolgozása.
  • A cégcsoporton belüli adatszolgáltatások és ellenőrzések koordinációja és felügyelete.
  • Folyamatos egyeztetés a robotautomatizálás mérnökökkel, technikusokkal és az IT- Üzletág vezetővel és Értékesítési Vezetővel.

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági, műszaki manager vagy informatikai végzettség.
  • Minimum 2-3 éves termelési és/vagy üzemeltetési tapasztalat.
  • Előny fejlesztési területen szerzett szakmai gyakorlat, és tudás.
  • Legalább 2 év vezetői beosztásban szerzett, támogatói, partneri típusú, vezetői attitűd.
  • Stratégiai üzleti érzék, gondolkodás és szemlélet.
  • Modern ( Lean és/vagy SixSigma és/vagy Kaizen stb.) vezetési/menedzsment módszerek gyakorlati ismerete.
  • Projekt menedzsmentben és IT/Robotika területen szerzett tapasztalat előny, de nem elvárás.
  • B2B folyamatszemlélet, analitikus és rendszer szemléletű gondolkodás.
  • Tárgyalóképes angol nyelvismeret.
  • Az ideális jelölt kezdeményező típusú, motivált lendületes, önálló, közvetlen, érdekérvényesítő, csapatjátékos személyiség.
  • MS-Office felhasználói szintű ismerete.
  • B-kategóriás jogosítvány és saját gépjármű.
  • Mobilitásra való hajlandóság.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés, 100% útiköltség térítés, mobiltelefon és laptop biztosítása a munkavégzéshez.
  • Modern, kulturált, jól felszerelt irodai környezetben való munkavégzés.
  • Fiatalos, lendületes, közvetlen csapat és munkatársak.
  • Továbbképzéseken való részvételi lehetőség.
  • Kihívásokkal és sikerélménnyel járó feladatok.
  • 3 hónap próbaidőt követően határozatlan idejű munkaszerződés.
  • Színvonalas céges rendezvényeken és képzéseken való részvételi lehetőség.
  • Stabil cégháttér és folyamatosan bővülő, csapat.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését kérjük küldje el fényképes,szakmai önéletrajzát a 04449@dologido.hrszoftver.hu  e-mail címre!

A Viapan Group Magyarország egyik meghatározó Humán Erőforrás szolgáltatója Projekt Managert keres saját csapatába!

Munkavégzés helye: Budapest
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Humán erőforrás