URL: http://workline.hu/allasok/human-eroforras/berelszamolo-tb-ugyintez/96882 Elrejtés

Töltés...
Human Matrix Kft.

Kód: 1414

Feladatok
  • Középfokú iskolai végzettség
  • Társadalombiztosítási ügyintézõ szakképesítés
  • 4-5 éves bérszámfejtõi, munkaügyi területen szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintû számítógépes ismeretek
Elvárások
  • Társadalombiztosítási kifizetõhelyi teljeskörû TB ügyintézés.
  • A munkaviszony létesítésével, módosításával, megszüntetésével kapcsolatos teendõk, munkaügyi iratok iktatása
  • Szabadfoglalkozású megbízási szerzõdésekkel kapcsolatos átfogó ügyintézés.
  • Naprakész TB- és munkajogi ismeretek, jogszabályi háttér figyelése
  • Adatszolgáltatás a menedzsment, a kontrolling, az érdekképviseletek felé
  • Jelentések, statisztikák elkészítése
  • Könyvelõkkel való egyeztetés, listák készítése.
  • Szabadság, hivatalos távollét rögzítése.
  • Cafetéria nyilatkozatok alapján a kifizetések rögzítése, ellenõrzése.
  • Számfejtés után utókalkuláció rögzítése.
  • Munkáltatói és kereseti igazolások kiadása a munkavállalók részére.
  • Adóigazolások kiadása a munkáltató által levont SZJA összegérõl.
Egyéb
A fényképes önéletrajzokat bérigény megjelölésével a berelszamolo2018@freemail.hu e-mail címre várjuk, „Bérelszámoló” tárgymegjelöléssel 2018. február 16. napjáig.

Pozíció:

Bérelszámoló, TB ügyintézõ

Munkavégzés helye: Vas megye
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Humán erőforrás