URL: http://workline.hu/allasok/human-eroforras/hr-adminisztracios-referens/100526 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Csatlakozz Baranya megyei energiaszolgáltatásban piacvezető megbízónkhoz!

Jelenleg nyitott pozíciónk:

HR ADMINISZTRÁCIÓS REFERENS (PÉCS)

Mindennapi feladataid a következők lesznek:

  • Béren kívüli juttatásokkal kapcsolatos teljes körű ügyintézés folyamatok, szabályzatok mentén

  • Munkaviszonnyal kapcsolatos költségtérítések ügyintézése.

  • Ügyféligények teljesítése

  • A napi feladatokkal kapcsolatos összes adminisztráció és dokumentáció elvégzése

Elvárt kompetenciák, készségek:

  • Rendelkezz középfokú végzettséggel

  • Legalább felhasználói szinten ismerd az MS Office programokat (Word, Excel, Access)

  • Legyél nyitott, a munkádban pontos és megbízható

  • Legalább egy éves HR területen szerzett tapasztalatra lesz szükséged

Amit munkádért cserébe a magadénak tudhatsz:

  • Versenyképes juttatási csomag (alapbér, cafeteria belépést követően egyből, motivációs juttatás)

  • Multinacionális vállalati környezet, modern munkakörülmények

  • Karrierlehetőség, cégen belüli előrelépés

Fontos információk:

  • Munkavégzés helye: Pécs

  • Szerződés típusa: határozatlan

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődésed, jelentkezz a hirdetésnél vagy az hradmin@dologido.hrszoftver.hu címen. Kérdés esetén hívd a 06-20/323 2081-es telefonszámot, vagy személyesen is érdeklődj a Pécs, Rákóczi út 17. szám alatti irodánkban (a Zsolnay körforgalom mellett).

Pozíció:

HR adminisztrációs referens

Munkavégzés helye: Baranya megye / Pécs
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Humán erőforrás