URL: http://workline.hu/allasok/human-eroforras/hr-business-partnert/98013 Elrejtés

Töltés...
Dr Ekler és Társai Kft.

Multinacionális autóipari megbízónk megbízásából keresünk

HR Business Partnert

Fő feladatok:

  • Kiválasztási folyamat működtetése, fejlesztése
  • Vállalati toborzási stratégia kidolgozása, folyamatos fejlesztése, alkalmazása
  • Belső és külső ügyfelek támogatása HR kérdésekben:
    • Munkaerő-biztosítás aktuális létszámigényeknek megfelelően
    • Tehetséggondozási kérdésekben támogatás nyújtása (kiválasztás, értékelés, fejlesztés)
    • Változásmenedzsment támogatása
  • Kapcsolattartás partnercégekkel, szerződések kezelése
  • Megrendelések, értékelések, regisztrációk, statisztikák készítése

A munkakör betöltéséhez szükséges követelmények:

  • Min. 3 év HR munkatapasztalat nagyvállalati környezetben
  • Vezetői tapasztalat előny
  • Felsőfokú, humán vagy gazdasági jellegű végzettség
  • Munkajogi ismeretek / gyakorlati alkalmazási tapasztalat előny
  • Angol vagy német nyelv kommunikációs szintű ismerete elvárás
  • Rugalmasság, párhuzamos intéznivalók kezelése
  • Eredményorientáltság
  • Magas szintű kommunikációs készség

Amit ajánlunk:

  • Előrelépési lehetőség vezetői pozícióba
  • Folyamatos képzési, fejlesztési lehetőségek
  • Versenyképes fizetés és juttatási lehetőségek
  • Vidám, fiatalos csapat

Munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye

BUDAPEST – SIÓFOK – ZALAEGERSZEG

1036-H Budapest, Bécsi út 59. I/12.

Phone: +36-1-367-5000, +36-1-367-5400 Fax: +36-1-453-2344

8600-H Siófok, Beszédes József sétány 70/B

8900-H Zalaegerszeg, Kis u. 1. fszt./3.

E-mail: ekler@ekler.hu http://www.ekler.hu

Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Humán erőforrás