URL: http://workline.hu/allasok/human-eroforras/hr-generalista/98506 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Megbízónk, Magyarország egyik legjelentősebb autóipari részegységeket és ipari elektronikai termékeket gyártó vállalatának HR osztályára keresünk nagykőrösi munkavégzéssel

HR GENERALISTA

munkatársat

 Főbb feladatok:

  • Toborzás- kiválasztási folyamatok teljes körű önálló ügyintézése, fejlesztése
  • Meglévő személyügyi állomány dokumentációja
  • Az új munkavállalók beintegrálásának koordinálása,
  • Próbaidős valamint teljesítményértékelési rendszer működtetése
  • HR jelentések készítése
  • Együttműködés külső tanácsadó irodákkal
  • Támogatás nyújtása a munkahelyi vezetők számára a HR feladatok ellátásában
  • A HR területét érintő pályázati lehetőségek figyelése, pályázatok írása, megvalósulások nyomon követése,
  • NEXON rendszer karbantartása

Elvárások:

  • Szakirányú  végzettség,
  • HR generalista munkakörben szerzett 3-5 év tapasztalat,
  • Magabiztos, közép szintű angol nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt),
  • B kategóriás jogosítvány
  • Magas szintű MS Excel ismeret ,
  • Pontos, precíz önálló munkavégzés
  • Nagykőrös vagy környéki lakhely

 Ajánlatunk:

  • Versenyképes bérezés,
  • Folyamatos szakmai fejlődés egy sikeresen és gyorsan növekvő vállalatnál
  • Stabil, hosszútávú lehetőség
  • Korrekt bérezési rendszer
  • Munkába járás támogatása
  • Modern, kulturált munkakörnyezet
  • Nemzetközi, sikerorientált szakmai támogató háttér

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését küldje el önéletrajzát a 04158@dologido.hrszoftver.hu emailcímre bérigény megjelölésével.

Pozíció:

HR generalista

Munkavégzés helye: Pest megye / Nagykőrös
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Humán erőforrás